bugün

bu cihazla temasım diz için mr çektirmek suretiyle olmuştu. neyseki dizimle ilgili olduğundan sadece diz bölgesi cihaza girdi, bütünüyle cihaza girmekten kurtuldum. cihazın çıkardığı ses, ortamdaki ışıklar ve odanın ambiyansı, sanki uzaylılar sizi kaçırmış gibi garip bir hisse sebep oluyor.
nedendir bilmiyorum ama genelde Bilgisayarlı tomografi ile de karistirilan alettir.
(bkz: Manyetik rezonans)
Bunların açık olanları var. Çok pahalı ama klostrofobisi olanlar için bulunmaz nimet.

Sadece belli merkezlerde bulabilirsiniz çünkü aletin kendisi küçük bir uzay mekiği fiyatında.
Kalp piliyle girilmemesi gereken cihaz. Aksi halde:

--spoiler--

"Göğsümden ama kalbimi kalbimi kalbimi söküyor."

--spoiler--
Ses, görüntü olarak insanı ürküten cihaz.
Seni çılgın şey seni , pantolonumu ayakkabilarimi çıkarıp içine girdiğim ilk an çok endiseliydim , icimde bir ürperti oluşturmustun , urkek ve heyecanliydim.

işte o ilk an varya ne kadar sicaktin , terlemistim benim için bir ilkti bu giriş belki de bundan .

Ardından çıkarttığın sesler yok mu ?
Ahh o sesler ..

Artik sana alismistim , gözlerimi usulca kapadım , sessizce bir kaç kere yutkundum .

Nabzimi hızlandıran o seslerinden kendime müzikal yarattım ,
o gün ışığı girmeyen dort duvarda.

kaliteli bir studyoda hayal ettim kendimi

Kapalı hi-hat seslerini , elektro gitar sesleriyle birleştirip o anın hazzını yaşadım .

Ama ilk defa olmasindan mi , nedir ? Kısa sürdü biraz ama sanırım ikimizde geregimizi yapmıştık , gorusmek üzere.