bugün

Mozambik'e gitmek için vizelerin kalktığı haberini dört gözle bekleyen milyonları sevinçten çıldırtmış gelişmedir.
(bkz: çabuk kalktı dikkat edersen)
bu iktidar başa gelmeden bir çok dost ülkemiz vardı.Şimdi sadece mozambik kaldı.

Olsun iyi yinede.
Bu zamana kadar kaldırılmaması bile hatadır.

Sen git 30 bin nüfuslu ülkelerle vizeleri kaldır ama benim çikolata bacılarım vize kuyruklarında beklesin. Olmaz.
darısı namibya ve zimbabve'nin başına.
Kolanın su gibi aktığı mozambik gecelerine akmamı sağlayacaktır.
hem ekonomik ve sosyal anlamda, hem insan hakları ve modern-çağdaş yaşam alanlarında, üstüne üstlük askeri ve bilimsel alanlarda da çığır açan, soktuğumun 3842038474839398382. dünya ülkesi olan, bütün dünyanın gözünü diktiği, çağ üstüne çağ atlayan cennet mekan mozambik cumhuriyetiyle olan karşılıklı vize şeysi kaldırmalarından dolayı duyduğum sevinçten, mutluluk gözyaşları dökmekteyim şu an.
bu gece sabaha kadar herhangi bir akp binasının önünde bekleyip tek başıma slogan atacağım ve akşamada konak limanından ege denizine atlayıp yüzerek mozambik cumhuriyet şeysine gideceğim. toprağına el yüz süreceğim.
Büyük başarı avrupa kıskanır bizi.
Çünkü paramız bir oralara gitmeye yeter tabi o da promosyon uçak biletiyle sevinin gardaşlarım.
görsel
Çok sevindirici bir haber, yıllardır bu anı bekliyordum evet ilk uçakla Mozambik'e gidiyorum.

Mozambik çok güzel ve gelişmiş bir Uzakdoğu ülkesi, evet.
(bkz: çabuk kalktı dikkat edersen) bari yarın maputo'Ya gideyim *
çok önemli bir gelişme teşkil etmeyen haber. sen avrupa vize serbestisinden haber ver esas. neyleyim ben mozambik" i, fransa, ingiltere, italya göremedikten sonra ?
oleyyy yaşasın!
artık mozambik e gidip hiçbir bok yapmadan geri gelebileceğiz.
Ne zamandır bu haberi bekliyordum. Oh be sonunda mozambik'e vizesiz gidebileceğim.
uçak biletleri ucuz olsaydı gitmeyi düşünürdüm. fırsat fırsattır ehehe
muthis bir haberdir.
hemen biletimi alip mozambige ucuyorum.
tesekkurler akp, tesekkurler reis.
ingiltere ile vizeyi kaldırsaydı en azından önünde diz çökerdik reis.
ne de olsa elit ülke.