bugün

oha lan artık neredeyse bütün entryler ergence kalıplarla süslenmiş püslenmiş boku çıkmış vaziyette.hayır adam gibi yapın yorumunuzu basın gidin abicim niye herkes bir öfke kusma merakında.hayır ben fenerbahçeliyim,şu yapılan uçuk yorumların bazılarından utandım.

"sow'un golü sadece ağlara girmemiş" veya "kobranın salınmasıdır!" diyen fenerbahçeli mi ararsın,
"şikebahçeye yazılan goldür :(" veya "satılmış hakem'in fenere hediyesidir" diyen galatasaraylı mı...

"bazı eziklere kapak olmuş goldür" diyeyim lan,eksik kalmış o kalıp.şimdi şişmesin bir yerler.

mesela bir sonraki entryde de "sow antep'te çocuğu koymuş buradan yankılanıyor." falan denir. iyicene bezenir bu ergen comboları.
bir alex değildir.
Bazı cinconların içine kaçmış goldür. Alırken iyi alıyorlar da bi türlü çıkaramıyorlar sonra, günlerce çiğnerler dururlar bu hazımsızlar. Gaziantep'in gölündeki avantaj saçmalığını görmezden gelir bu at gözlüklüler.
net ofsayttır.

lakin hakemler zaman zaman lehte-aleyhte kararlar verebilirler.
ofsayt sebebiyle verilmemesi gereken goldür. "hakem hatasıdır canım olur o kadar" diye diye bu günlere geldik adamların yediği boklar binlerce sayfa tapede ortaya çıktı hala iyi niyetli olmamızı kimse beklemesin.
ofsayt değildir. top ayaktan çıktığında mehmet topalın eli, musanın ayağından ileridedir. musanın kobrasının kime girdiğini de siz tahmin edin.
net ofsayttır.
klasik fenerbahçe kollanışı vol. 163416165'dir. çok şaşırtan bir durum yoktur.
https://pbs.twimg.com/media/BBjzhSUCAAAiENi.jpg
görüldüğü üzere ofsayt olmayan goldür.
bariz ofsayt olan gol. ama sizinde uefa kupanız vaar ahahaa şeklinde yorum yapan fenerbahçeliler var.biraz el insaf diyorum.fener türk futbolunun yüz karasıdır.
bariz ofsayttır.
lig tv'nin hesaplamasına göre 24 cm ile ofsayttır.