bugün

http://galeri.uludagsozlu...m/28/montla-sic_51601.jpg
lokanta tuvaletiyse eğer, başka çare yoktur. fakat taharet musluğu yoksa, silerken çok dikkat edin. hatta mümkünse öyle bir durumda 5 liraya bulduğunuz bir montla sıçın. başkasının montu da olabilir.* her neyse, çünkü bulaştı mı tam bulaşıyor ve çıkmıyor. çıksa da koku siniyor, iğrene iğrene geçirirsiniz bütün kışı.*
Sırtınız bir yandan terlerken götünüzde aynı oran ile donar efendim.
paltoyla sıç *
aksiyon severlerin vazgeçilmezi.
Zor durumlarin riskli eylemidir.
bazı arkadaşlar vardır saunaya falan gider, bazıları vardır ki onlar montla sıçarlar, bi güzel terlerler, yağ asit ne varsa atarlar çok sağlık bir harekettir herkese tavsiye ederim, yakında sağlık programlarındada bunun tavsiye edildiğini göreceğiz.
Basa gelebilecek en kotu durum. Hiç unutmam bir keresinde askerde devriyeden döner iken tim komutanının çok feci tuvaleti gelmiş koca btr yi durdurup gidip tuvaletini yapdı. Hava soğuk lapa lapa kar var üstümüzde kalın kabanlar. işini bitirip araca bindikten bir müddet sonra aracın içini çok kötü bir koku sardı. Komutan ulan hanginiz sıçtınız gavatlar derken bizim kilisli muhammet onbaşı komutanın parkasını işaret ederek komutanım siz sıçmışınız demişti. Bölüğe vardıktan sonra 3 gün buna gülmüştük
(bkz: bu da böyle bir anımdır)
ankara'da yapılmasi elzem olan hareket.
Görüyor ve artırıyorum;

Bir kış günü şantiyedeyim. Çok sıkışmışım ve konteynıra gidecek vakit yok. Acil yapmam gerek. Koştum hemen gördüğüm ilk tuvalete girdim. Kafamda baret, üzerimde mont ve ayağımda çizmelerle o gün sıçtım. Ama sonra temizlik konusunda biraz sıkıntılar yaşadım. Zira girdiğim tuvalet mavi, seyyar, içine dolduran tuvaletlerdendi.
Çok rahatsız edici olsa gerek. S*çarken başında birisi bekliyor hissi verebilir zannımca.
aşk acısını unutturur. evet.
yinede aşk acısından daha zor değildir umut yanılıyor.
https://m.youtube.com/?gl...ogle#/watch?v=s3v7qH15boA
motosiklet montuyla sıçmak ta bu çeşide girer. sıçarken de şekilden şekile girersin, çok fena. sakın denemeyin.
toparlan be mont. değme be göre Dedirtir.
Şüphesiz ki tüm hasta insanların yapması gereken her derde deva eylem.
Böylelikle sorunlardan kurtulursunuz.
Biraz sıkıntı olur ama neyse.
Monta sıçmadıkça sıkıntı yok.
soğuk kış aylarının gelmesiyle hayatımıza girecek olan eylemdir.
Psikolojiye iyi gelen eylemdir.
Sezonu geldi, özleyenlere duyurulur.
KIŞIN YAKLAŞTIĞI ŞU GÜNLERDE TEKRAR AKLA DÜŞENDiR.
Umut sarıkaya tipi mutsuzluklardan.
özlendi.
Arkadaş misafirliğe gitti galiba...
güncel Önemli Başlıklar