bugün

artık olması gerekendir. hakket yeter amk. şu sözlükteki sıcak aile ortamını görmeyip ' hayır olmaz ' diyen moderatörler herkesin telefonunu teker teker biliyor iken bizlere izin vermemeleri gerçekten içler acısıdır. insanlık hali amk örneğin kızın biri '' canım çok sıkılıyor, bıktım, kaldıramıyorum hiçbir şeyi '' diye mobilden mesaj atacak ve biz de ekranda beliren telefon numarasını göremeyecez. onu arayıp teselli edemicez. sikerim öyle sözlüğü lan. 4 senedir bekledim ama hala bi girişim olmadı. hep biz kızlara yalvaralım hep biz isteyelim amk. sıcak aile ortamındaki saadeti hep biz düşünelim.

tez zamanda olması lazımdır. hem artis artis dayılanan ergenler de kalmaz hiç. tırsar hepsi. huzur lan, sadece huzur ve mutluluk için olmalı. başka bir şey gelmiyor zaten aklıma.
Kızların kullanıcı adi pembe olması güzel de sanal alem burası numara dağıtımı sıkıntılı olur.
entry adresimizin yanında tc kimlik numaralarımız da görülsün diyerek katıldığım önerme.
(bkz: cilt no)
haklı bir istektir.

yalnız beni çok şaşırttı. ben şahsen mobille mesajlaşırken telefon numaralarını görebiliyorum. yetkililere de açık herhalde numaralar. bu sayede 14 tane hanım kızla tanıştım. bencil bir adam olmadım asla, ben meminto emiklerken kardeşlerimin de bu sosyallikten faydalanmasını isterim. imza neyim gerekiyorsa ona da varım.
(bkz: yok artık daha memeler)
kukla`nın bugüne kadar söylediği en önemli önermelerden birisi. helal len kuki.* eğer zall kabul ederse ilk mesajı sana atacağım.
öncelikle;

(bkz: yetmez ama evet)

kesinlikle haklı ve aynı zamanda eksik bir istektir. hatun yazarların meme ve bacak boylarını, akşam müsait olup olmadıklarını ve aybaşı durumlarını da belirten bir buton olmalı. emek veriyor insanlar burda!
yanlış önerme. bütün veletler toplancak sonra falan.

ben zaten sevgili yaptım, sözlüğe bile doğru düzgün girmiyorum. o yüzden takılın siz.
subliminal mesajı "mesajlaştığım güzel kızlar telefon numarasını versin" olan taleptir. * *
Katılmadığım önerme. Samimi iseniz gidin isteyin sapıklar. Cık cık. Çok ayıp.