bugün

sağlamlık konusunda beni şoka sokmuş araba. moskova'da ortadan ikiye ayrılışına bizzat tanık olmuştum.
Ummanda 2007 modeli 11500 YTL ye satilan, ucuz oldugu icin genellikle hintlilerin kullandigi araba. Buradan ulkemizde uygulanan tasit vergilerinin nasil manyaklik boyutuna getirildigini bir kez daha anlamis oluyoruz.
Gideri var.
4 yıl kullanıp 150 bin km yapılan araba. şimdilerde bilecik bozüyük'te.
(bkz: üç kuruşa beşten fazla köfte)

ben aldım memnunum, tavsiye ederim
1.6 otomatik viteslisini bir kez bile servis ya da tamirciye gitmeden ( kayış değişimı hariç ) sadece yağ ve benzin koyarak 4 yıl 144 bin km kullandığım araba.
muhtemelen bir sonraki arabam olacak. Gözüme kestirdim, her türlü araştırmasını ve testlerini yaptım. Emin olun o fiyatlara alınabilecek en iyi donanım ve kalitedeki arabalardan birisidir. Zaten motor kalitesini ve ömrünü konuşmaya gerek yok, alın ömürlük binin diye araba yapmış adeta mitsubishi. Yol tutuş ve konfor zaten o biçim. Ve bütün bunlara rağmen yakıtı oldukça ekonomik. iri cüsseye sahip, çok agresif ve ağır duruyor ancak çok atak ve ekonomik bir araba aslında.

Tasarımına zaten diyecek yok, asi duruşu aslında trafikteki ruh halimizi en iyi şekilde yansıtıyor.
içi estetik değildir içi...bi düzgün yapın şunun içine be yav...yoksa karizma arabadır ha.
çok yakıyor diyenler sanırım kullanmayı bilmiyor. o cüsseye, o konfora, o donanıma ve o estetiğe sahip bir araç olarak fazlasıyla az yakıyor. 1.5 invite modelini denemiştim bu arada.

tamirci düşmanı diye tabir edilen ve kolay kolay bozulmayan, arıza vermeyen bir araçtır. alan kişinin asla gözü arkada kalmayacaktır.
çok yakında yeni versiyonu türkiyeye gelecek olan mitsubishi modeli.

(bkz: reklam tadında entry girmek)
Nfs 2 de açılınca mutlaka alınmış olan araba.
evolution versiyonu 6-7 ve 8 olmak üzere 3 seri olarak cıkmıstır akıllara ziyan bir arabadır öyle bir güctürki evo subaru impreza bile secde eder önünde 3.2 saniye icinde 100 km sürati görebilirsiniz.bu arabada limit diye birsey yoktur sadece ortalama 300 km sürata cıkabilecek bir yol buldugunuzda basınca dayanıklı bir kask takıp yol cizgileri ve bariyerlerin süratten kayboldugunu izleyebilirsiniz tabi yaktıgı benzini ayrıyetten acıklalamama gerek yok sanırım *.
ilginç bir otomobildir. dikkat çekici dizayn atak motor iyi bir mühendislik .fakat ikinci eli yok.zaten türkiye alem bir pazardır otomotiv sektörü bakımından.mis gibi renault megane 2 hb yi galeriye götürürsünüz abi bırakma bunu satılmaz sedan olsa başımın üstüne derler.oysa megane ı megane yapan hb tır tüm avrupada.adı volkswagen olan arabaya altı ay önceden sıraya girip 60 milyar para ödeyip klimasızını alanlar gene bu ülke vatandaşlarıdır.
Evo 8 olanı tasarım harikasıdır.
Mutlaka ama mutlaka almak istediğim araba.

Sesini sevdigim. Sinek gibi sessiz. Az yakan çok kaçan.

Yol tutuşuna hasta olunan araba.

2010 model vardi babamda satti. Lpg de 20 liraya 100 km yapiyordu sehir ici.