bugün

ibretliktir. gerçekleri çizime aktarmıştır.

(img:#1096329)
Ölünün arkasından konuşulmaz bizde.Çok ayıp bir karikatür.
Başlığı engellediğim biri açmış. Size zahmet bir link atsın birisi.
mide bulandırıcı. müslümanlara bir başkası değil ancak kendi içlerinden çıkanlar zarar verebilir. tekrardan anlamış oldum.

tiksinç.
yobaz bir köpeğin çizdiği boktan karalamadır.

dindar geçinen söz konusu yobaz köpek, ilahlık davasına soyunup, kimin yerinin neresi olacağını bildiğini iddia edecek kadar sapıtmış.
çalan, çırpan, ölümlere binlerce ölüme sebep olan, "başörtülü bacılarımıza saldırdılar" diye yalan söyleyen bu milletin evlatlarını yine bu milletin polisine öldürten şahıs ne yapacak cehennemde hiç düşündünüzmü...
sözlüğümüzün aşağılık yobazlarından bir çoğunun da ilahlık davasına soyunduklarını gösteren karalamadır.

yaşar nuri yobazların neler diyeceğini söz konusu yobazların fikri dedelerinin imam ebu hanife için dediklerinden hareketle biliyordu zaten. 11. dakikadan sonra seyredin:

http://odatv.com/vid_video.php?id=8E576
Dinin arkasına saklanarak Türkiye'de neler yapılabileceğinin ispatıdır. Çizimde sorgu soranları bile şeytan şeklinde çizmişler , insanları sorguya çekecek olanlar şeytan değil sorgu melekleridir her şeyi geçtim ne diyor yaradan;

HUCURAT-12, HUCURAT Suresi 12. ayet için Kuran Meallerini Kıyasla
HUCURAT-12 için 40 meâl bulundu. Diyanet Vakfi (49/HUCURÂT-12: Ey iman edenler! Zannın çoğundan kaçının. Çünkü zannın bir kısmı günahtır. Birbirinizin kusurunu araştırmayın. Biriniz diğerinizi arkasından çekiştirmesin. Biriniz, ölmüş kardeşinin etini yemekten hoşlanır mı? işte bundan tiksindiniz. O halde Allah'tan korkun. Şüphesiz Allah, tevbeyi çok kabul edendir, çok esirgeyicidir.) / Edip Yüksel (49/HUCURÂT-12: Ey inananlar, zandan tümüyle sakının, çünkü zannın bir kısmı günahtır. Birbirinizin gizli şeylerini araştırmayın ve birbirinizi arkadan çekiştirmeyin. Ölü kardeşinizin etini yemekten hoşlanır mısınız? Elbette ondan iğrenirsiniz. ALLAH'ı dinleyin. ALLAH tevbeleri kabul edendir, Rahimdir.)

Kaynak;http://www.kuranmeali.org...urani_kerim_mealleri.aspx
rahmetli; yaşlı ve hasta haliyle ne kadar soktuysa bu misvakcılara, götlerinin acısından yerlerinde duramıyorlar.

aynı başlığa ikinci entryi yazdırdı bana şerrrrefsizler...
la şu halifenin diploması yıllardı aranıp da bulunamıyor

bir karikatürünü yapsanıza.
Daha kimin cehenneme gidecegi belli degilken bunlarin bu yaptigi allaha sirk koşmaktır.
Hepsi subyanci bunlarin. Hepsi calan cirpan.
O yuzden bunlara itibar etmeyiniz.
Tamamen sacma salakliktir
(bkz: bakara makara diyenlerin ona buna dinsiz demesi)

ölünün arkadasından orospu çocukluğu yapan soyuna tükürdüğümün ibneleri.
bir şey diyemiyorum küfürden başka.
ölmüş adama değil de ailesine ve sevdiklerine acı ve elem vermek için yapılmış bir harekettir. yoksa ölmüş insandan ne isteyebilir bir insan... ama insan dedim pardon. ensar vakfı olaylarını es geçen, bakarayı makara yapanlarla uğraşmayanlar yobaz kahpe evlatlarına insan dedim. siz hiçbirşeyi haketmiyorsunuz. insan olmayı bile...
islamcılardaki utanmazlığın örneğidir.
islamcılardaki utanmazlığın örneğidir.
raiyelerin espri yeteneklerinin zekaları ve imanları ile aynı seviyede olduğunun ispatıdır. bir göt kılı ancak hayvanla eşdeğer tutulmayı hazmedebilir, aklını kullanmak ne haddine. olsa dükkan senin dediklerini duyar gibiyim.

karikatür olmamış, benden size bu gece için rahatlama tavsiyesi; kıçınıza buzlu badem sokun. allahın embesilleri, ahmak sürüleri sizi.
Bazen dusunuyorum da,

Bu siyasal islamci denilen guruh acaba yahudi mi?

Bunlar insanlari dinden sogutmak icin bilerek mi boyle yapiyorlar.

isin icinden cikamiyorum. Nasil boyle bisey yapabiliyorlar, hayret ediyorum.

Siyasal islam, muslumanlara atilmis en buyuk kaziktir ve pisligini temizlemek 50 yil daha surecektir.
Nasıl insanlarla muhatap oluyoruz işte. Adamlar Allah olup hüküm vermiş.
Saçma bir şeydir.
Yazıları paintte yazmış allahın kekoları.
iğrenç ötesi bir karikatür.
iğrençliktir, aymazlıktır, şımarıklıktır, şirk koşmaktır.

Bu cenah mizah nedir onu da bilmiyor, yapamıyor. Çünkü gülmek nedir onu da bilmiyorlar. Ruhları fesat, alenen kötü insanlar.
chp'ye geçip her fırsatta akp'ye küfür eden birine yaptıkları karikatürdür.
yazıklar olsun, ölü birisinin arkasından bunu yapanlara.
yuh dediğimiz karikatürdür.

bunlar kendine müslüman diyor ya hakkaten ilginç. hakim, savcı olmayı da aşmış kendilerini allah yerine koymuşlar. gerçek mizah bu deyil.
Misvak dergisi, allah olmuş!..
Hadi hayırlısı..
Hepinize, hepimize.