bugün

uludağ sözlükteki en güzel bayan yazarın seçileceği yarışma.
2 kişinin bile katılması muamma olan yarışma.
(bkz: miss jackal)
birinci seçilen yazar kukla ile tanışacakmış.
uludağ sözlük te hiç kadın yazar olmaması nedeniyle anında yalan olması muhtemel fiktif yarışma.

(bkz: uludağ sözlük te hiç kadın yazar olmaması)
birinci seçilen yazar cromagnon ile akşam yemeği yeme şerefine nail olacaktır.

" ona göre seçin ! " *
(bkz: jasmine) ve (bkz: bununkapatmatusunerde) arasında geçecek yarışmadır. bildiğim 2 bayan yazar bunlar yani var mı ki başka yoktur heralde. yarışmaya katılacakların listesini ben yapıyorum da arkadaşlar bana özel mesaj atıp ismini yazdırmanız gerekmektedir. teşekkürler.
sözlükte bu yarışmayı başlatacak kadar güzel kızlar var mı ki sorusunu sorduran önermedir. (bkz: karpuz güzeli)
hakkım olan ünvan. rakip tanımam.
(bkz: nick verip rencide etmek istemiyorum)
onuncu gelenin gece denize giren adama yemek ismarlayacagi yarismadir.

merakla bekliyorum Onuncu takipciyi.

(bkz: twitter)
(bkz: oyhhşş çok heyecanlı)
(bkz: başvurumu yaptım bekliyorum)
kazananla dubai tatiline çıkacağım yarışma.
Allahını seven üstüme güzellik yarışması atsın derdindeki sözlük kızlarımızın katılacağı yarışmadır. Zeytin güzeli seçilmekle eş değerdir yalnız, dikkatinize.
kazananın 1 yıl boyunca bedava bıyık epilasyonu ile ödüllendirileceği yarışma.
uyanık yazarın başlattığı kampanyadır. (bkz: oltamı attım ha takıldı ha takılacak)
Yarışma varmış geldik. Juri üyesiyim.
ön seçim tamamlanmıştır.
görseli şu şekildedir.
görsel
buna cidden hırslananlar mı var yani simdi?

oglum bi cıkın evden, hava alın. vallaha yazık ediyosunuz, en güzel de sizsiniz, en akıllı da. biz bunu biliyoruz zaten.

bir de;
hemcinslerimin, bu guzel kız arayıp bulma cabası ne olucak ya böyle, ha beyler? oglum bulsan ne olucak, bakar mı sana sen böyle görmemis görmemis saldırırsan? bi hatun; beni tanımadan böyle atlasa, erkek halimle, derim ki hoop dur bi bakalım noluyo? ha dersen bana aksama malzeme cıksın yeter, eyvallah.
cok eski yillarda yapilan 'kari avi.'dır.

yil 2005, forum sitelerinde yapilirdi bunlar. x sitesinin guzellik yarismasi vs vs.. ha o zamanlar ekmek cikiyor muydu ? allah icin evet.

ama yil olmus 2012, halen oltaya gelen mallar var mi ? ilginc.
sözlüğün futbolcularına sevgili bulma girişimidir. * * *
Boy sinirida olsun bence, ya da yarismanin adi gotten bacak seysi olsun. Nasil?
kuklanın erkan özerman edasıyla jüride yer alması beklenen yarışma. *