bugün

an itibarı ile yaşadığım olaydır.
(bkz: eve gelen azgın misafir çocuğu durdurma yöntemleri)
ardından sizin çocuğa "gel, bak sana ne verecem." deyip, odaya çekip "bir daha konuşursan harbi patlatırım ağzının ortasına." diye tehdit etmenizle sonuçlanacak olay. * *
camdan aşağıya atmak gelir içinden ama yapamazsın.
anne beni arkadaş çağırıyor deyip bilgisayarla beraber asansöre gidip oturmaktır.
kablosuz modem de varsa kebap *
(bkz: misafirliğe gelen çocuğun ödevini yaptırması) *
misafir teyzenin:hadi oğlum iki dakka oynasın yol boyunca bilgisayar bilgisayar diye ağladı demesi ile başlayan durumdur.*
dün itibariyle yaşadığım olaydır. sus dersin susmaz, otur dersin oturmaz, gel dersin gelmez, gelme dersin yanında bitiverir! ne şöle ağız tadıyla sigara çay keyfi yapabildim, ne sözlüğe girip iki kelam edebildim aziz dostlarım. ebevynleri de sanki çocuklarını bakıcıya bırakmış kadar da rahattılar. saydım sövdüm size ebevyn bozmaları oh olsun! üremeyin artık ey insanoğlu diye isyan ettim saatlerce. ayrıca saat çok geç olduğu için neden bizim evde yatıya kaldınız ha! bakıcıyı pek beğendiniz di mi, sabaha kadar bakar da bu kız bizim oğlana diyip keyiflendiniz di mi? ne oldu, tabi ki annem benim sözümü dinleyecek. benim odada uyuyakalan çocuğu sizin kalacağınız odaya zorla ve hile ile ben gönderttim. yüzünüzde ki ifadeyi görmek isterdim doğrusu.

edit büdüt : bu davranışıma karşılık sabah benden aldığınız intikamı çok başarılı buldum sayın ebevyn. sessizliğim pusuya yatmışlığımdandır. çok sonra da olsa görüşürüz.
balkondan aşağıya sallandırmamak için kendimi zor tuttuğum andır.*
korkutmak gerekir bu çocuğu. korkunca anasının yanına siner. siz de rahat edersiniz. (acımasızca ama bazıları hakediyur)
çaktırmadan geçerken patlat bi iki tane, ya da çimdik at yap bişey. ben genelde odama kapatmakla tehdit ediyorum mesela,
oda en arka tarafta, her saat zifiri karanlık. açıp kapıyı sallıyorum veletleri içeri, nası kaçışıyolar ışık yanınca dağılan hamamböcekleri gibi.*
Çocuğu dinleyen kimseler için ortaya çıkan bir durumdur. Benim gibi çocuğu çok iplemezseniz herhangi bir sorun ortaya çıkmaz.

+CJ abi, Liverpool'da Caroll bu maçta oynayacak mı?
-Hı hı.
+Suarezle çok iyi oldular bu ikisi di mi?
-Hı hı.
+Suarez hangi takımdan gelmişti peki abi?
-Hı hı.
+????!!!?!?!