bugün

(bkz: yerim seni)
türkiye sınırları içindeki en itici kadınların başını çeker bu kadın.

mal. karşında zebellah gibi 10 adam var. eşin bilek güreşinde. sende yok eteğim kısa onu düşün, yok götüm açık bunu düşün salak salak konuşup duruyorsun. hayır bence sen yarışmayı anlamadın ereksiyon güreşi değil anacım, bilek güreşi bilek!

o değil de bu kadar paralandın, rezil oldun, arabayı aldın mı merak ediyorum.
böyle salak yarışmaya, böyle salak yarışmacı şaşıracak bir durum değildir.

bilek güreşini kim kazanırsa ona vericem dese daha iyi gaza getirirdi.

orama koma burama ko...

kıçımda minicik etek var...

her yerim oynuyor...

her yerim ortada...

stüdyo çok sıcak...

yokmu beni yiyenn....

sıvadım kaçıyorum.,..

allah kabul etsin...

amen...
kadınların para için düşeceği hallerin bir özeti. erkeklerde de durum farklı değil ama kadınlar bu konularda daha yırtık. kötü yola düşme palavrası gibi. şimdi bir de bunu bu programda beğenen bir yapımcı çıkar bir dizide falan oynatır ya da program sundurursa iki vaKTe boşar kocayı.
diyen kadının katli kocası tarafından vacip olabilir. ulan sonra niye kocalar katil oluyor diyorsunuz. işte bunu yüzünden amına koyiyim. eve gidince o adam o karıyı ya öldürür ya da boşar.
adamın gerçekten iyi dayandığı durumdur. öyle sevgilimi olur lan. rezillik resmen. kaç milyon izlicek seni kendini böyle göstermeye ne gerek var ki !
yakında televizyon şovlarına katılacak, ünlü olacak ve eşini boşayacak kadın söylemi.
Juke'nin arkasında vermemesine şaşırdım. O ne biçim bir gaza getirme lan öyle.
amacı kocasının galip gelmesini istediği için değil, kocasının karşısındaki bilek güreşi yaptığı adama asılmak için söylenen zarf atma türüdür. kadının bakışlarından orasının burasının nasıl oynadığı bellidir, gözleri her şeyi ilan etmektedir. büyük ihtimal bu kadının sevgilisi vardır, halk dilinde kaşarın önde gidenidir.

edit: an itibari ile sadece ses olarak dinlenmiştir, kendimi bir anda xhamster'de film izliyor zannettim.
gerçek değil, nolamaz...
bütün ofisi idare eden hanım kızın kurmuş olduğu cümledir.
bu kız sapıtmamış kafayı kırdırıp gelmiş.
bu sözleri duyan bir çok yiğido emin olun ki kobrayı salmıştır çayıra.bu gerzekçe lafı söyleyen kadına koca olmak istemezdim,zavallı adamcağız.
araba uğruna rezilliğin daniskası.

resmen çocuk yerine utanıp videoyu kapattım.
bazen izlerken utancınızdan şekilden şekile girdiğiniz durumlar vardır ya aynen durum bu.
tamam gaz verilir de bu şekilde verileni ilk defa gördüm ve duydum.
asıl sorun bunların nasıl evlendiği. 2 farklı karakterde insanlar sanki.
kocasını rezil etmiş patavatsız eş sözüdür.
sözlük ahalisi tarafından önce bir troll cümlesi sanılan ama bir ulusal kanalda söylendiği anlaşılan sözcüktür. vay be.
(bkz: abi yenge de erik gibiymiş kütür kütür)

ulan, bakkal, manav izliyor bu yarışmayı sonuçta... şimdi bu herif semt esnafıyla nasıl gözgöze gelecek be kadın! bitirdin adamı!
umarız cast'dır bunlar.