bugün

ben bilmem eşim bilir programında araba kazanmak için edilmiş sözlerdendir. araba aşkı nelere kadirdir.

http://webtv.hurriyet.com...n-nasil-gaza-getirdi.aspx
kadının fantezilerinin dışa vurduğu an...
kafayı sıyırmış bir yarışmacı söylemi. hey para sen nelere kadirmişsin.
(bkz: işte bunlar hep seks)
canlı yayında zibilyon adet abaza ergenin duyması, banyoya koşması, söyleyeni düşünmesi ve asılması ile neticelenen söz.
(bkz: hadi aşkım mini etek giydim her yerim açıkta)
izlerken utandırmıştır.
ilker ayrık'ın sütüdyoyu terk edişi "sikeyim yapacağınız işi ben gidiyorum amk" tadındadır.

bu kadınla ömür geçer mi? adam bir kez daha düşünmelidir.
aslında süper gaz bir cümle. ben o sinirle karşımdaki elemanı mat ederdim.
para için ne hale geldiğimizin göstergesidir. kadın uyanıktır ünlü olmanın yolunu bulmuş kısa zamanda adama tekmeyi vuracaktır. yazık ulan insanlığına kadınlığına.

not: yarışma seyredilmemiştir.
kadın kocasının zaafını milletin önünde ortaya çıkarmıştır.ailecek rezil olmuşlardır.yazıktır.
madem her yerinin ortada olduğu biliyorsun o zaman niye giyiyorsun.
kadın da yaptığından pişmandır. Evde sakin kafayla düşününce eşe dosta, komşuya nasıl rezil olduğunun farkındadır ama iş işten geçmiştir.
panın gözü kör olsun. insanları ne hale getiriyor.
Bu kadın sapığın önde gidenidir.Yatakta düşünemiyorum.
Sanırsınız ki programda orgazm olmuş.
yarışmanın sonucuna bakarsak, öteki adam gaza gelmiştir.
gaza gelen ilker ayrık olmuş gibi.
yok yok cidden anlaşılır gibi değil neden söylendiği apaçık belli bir cümleye onlarca iğrenç anlam yüklenmesi. kadın adam gaza gelsin de karşısındakini yensin diye sürekli konuşuyor konuşurken de bu cümle çıkıyor ağzından. olabilir, ne var bunda? evet bana söylense utanırım, eyvah derim ama o kadar. iğrençsiniz be.

bunu eksileyeceklere yardımcı olayım: minicik etek var üstümde her yerim ortada. hadi trol, hadi şakirt, hadi sikkafa.
Mini etekten başlayıp dekolteyle devam eden yarışmacının eşinin sözleri. Bir an ne izlediğim hakkında şüpheye düştüm. iki yakışıklı erkek bilek güreşinde, yanlarında hadi aşkım her yerim ortada diye bağıran bir kadın. Bence brazzers bu sahneyi değerlendirmeli.

O değil de, çok pis rezil oldular be!..
taş gibi hatunsa yakışan eylemdir.

her tarafın olmuş taş...

seni bebekde bekler bu baş...

her yerin orta yeri olmuş...

aşık oldum sana taş...

sıvadım gidiyorumm...

amen...
karısının bacaklarını görmemiş olan gariban kocaya üzülmemizi sağlayan laf.

vay be demek adam o kadar vahim durumda.

bu program iyi güzel hoş ta katılacak ailelerden böyle hafif meşrep olan tipleri seçerken daha dikkatli olması lazım. fazla yapmacık.
kadın "böyle bir duruma ne kadar snirlenirsin onu düşün" demektedir, herkes sadece elleri şeyinde mini etek kısmını duyuyor galiba ve sonra da kadını suçluyor boşaldıktan sonra.

kadının yaptığı geri zekalı, saçma bir şey ama sözlükte olan bitenlere bakınca bu kadının ahlaken suçlanılacağı en son yerin sözlükler olduğunu görmek için büyütece gerek yok.
Kocasının bir tane suratının ortasına çarpmak için kendini zor tuttuğu kadın modelidir. O değilde kocası yerine diğer adam gaza gelmiş olmalı.
başkasının yerine utanma hissi ile kaplı şu an tüm hücrelerim..
bir kadının parayla imtihanı sırasında saçmalamasıdır. adama acıdım ben.