bugün

ülkenin tamamen magandaların eline düştüğünü gösterir. yarın savcılık sorgusunun ardından serbest bırakılır. tabii ki savcılığa çağrılırsa.
Ahlak yoksunluğu gerektirir. Erkek olsam dalarım ben buna. Nasıl bir ailede yetiştiği besbelli. Pezevenk evladı.
diyecek tek bir sözüm yok.
neden bu ülkede doğdum?
işte o yüzden avrupalı kadınların türkiye 'ye gelmek istememelerini anlamak gerekir.

En az 30 kadın tanıyorum -türkiye 'ye bir ay kalmak için gelmişler -daha ikinci gün başlarına böyle bişey gelmiş -hemen fikir değiştirip Yunanistan 'a ya da italya 'ya falan gitmişler.

Hatta bi tanesi bana " dişimden tırnağımdan 10 bin euroya yakın para biriktirmiştim -türkiye 'de yiyecektim-ama öyle öküz erkekleriniz var ki o parayı başka yerlerde yedim !!"demişti ...

Sadece o kadından 10 bin euro kaybın var türkiye !!

Hayırlı işler sana !!
ödüllendirilir bu çomaristanda.
nasıl olsa görüntüler var elde, çek kardeşim polis merkezine diyeceksin şoföre, adalete teslim edeceksin iti o kadar, havlasın dursun kodeste.
istanbul beyefendisi kültürüyle alay edip taşralı kıro kültürüne prim vere vere gelinen yerin bu olacağı böyle belliydi sebebiyet verip sonucuna şaşırmak da bizim millete has bir özellik.
terbiyesizlikte gelinen son noktadır, bir de küfür eden çomar atarlanıyor, "ben sana kötü bir şey demedim " diyor, yine kalaylamaya, yalamaya, yıkamaya devam ediyor, işin en acı tarafı da içerdeki erkek yolcular hemşerim dur bakalım senin anan bacın yok mu demiyor pes ki ne pes.

https://www.youtube.com/watch?v=lohCmlyJ7FA