bugün

bacacıklarını milletin gözüne ve zevkine açtıklarından dolayı direkman cehennemliktirler ancak yinede bilinemez.
(bkz: geldi yine tespitini siktiğimin)
Sorunsal lafını duyunca zıvanadan çıkıyorum
.............. Midir? Bitti bu kadar.

Bacak boyuna etek kısalığına ve verdiği frikiğe göre değişir
allah bilir ama yaptıklarının pek hoş olduğunu söylemekte doğru değildir.
Şüphesizdir. Vucudundan inne başı kadar yer gözüken kadin 80 yil cehennemde zebanilerle dans edecektir.
bütün yobazcanların bir araya toplanıp çüklü pilav yediği başlık altı sorunsalıdır.

--spoiler--
ne güzel herkes burada.
selamın aleyküm mübarekler.
--spoiler--
yapılan bir şey caiz olmasa da birinin cehennemlik olup olmadığına biz karar veremeyiz.
mini etekliler nereye gider bilinmezde mini eteklileri cehenneme gönderen allahlar yerin dibine geçer.
allah allah olalı dünyada kimin nereye gideceği yetkisini kimseye vermemiştir. işine karışanıda kafirlikten fena yapar .
Hiç kimsenin nereye gideceği ne kadar kalacağı belli değildir Cahiller. Allah c.c O açık kadının yapmış olduğu bir amele göre kadının bütün günahlarını affede bilir. sözüm benim gibi erkeklere bizler zina yaptığımızda 100 sopa yiyormuyuz? hayır. bizimde cehenneme gireceğimiz şüphesiz midir? Hayır. Bu demek değildir ki, insanları şuan günahı işlemeye teşvik ediyorum. cehennemde yeri hazır gibi yorumlar yapan kişiler görüyorum sözlükte ve çevremde bu şekilde insanlar şu şekilde davrana bilir. Ulan zaten cehenneme gidiyormuşuz en azından hayatımı yaşayayım. Zihniyetine sürükleyebilir bu insanlarbunun vebalini kaldırabilirler mi bilemiyorum. Açık dolaşanlar, Günah işleyenler Günahlarınızdan Ölüm sizi Bulana dek tövbe edebilirsiniz, yalnız dikkat edin tövbe etmeden canınız giderse işte o zaman sıkıntılı bir durum olabilir.
(bkz: sözlükte yobaz türemesi)
(bkz: aklı uçkuruna çalışan bir millet)
Oralara gitmiş biri olarak mini etekliler her yerde güzel.
Islam teolojisinde tartışmalı olan sorunsaldir. Lakin şahsi fikrim cehennemlik olduklari yönünde, cayir cayir yanacak kafirler.
cehennemlikse bilelim de biz de cehenneme gidelim dedigim soru.