bugün

her başlığa genelleme yapılamaz, yapılamaz diyenlere kapak gibi önermedir. bal gibi de yapılır işte.

donunun rengini cümle aleme gösterecek şekilde kısacık mini etek giyenlerin yüzde 99,9 u kesinkes laiktir. hadi bakalım buna ne diyeceksiniz?
Bu önerme ile başında başörtüsü altında mini eteği olan kadınların laik olduğu iddia edilmektedir.
mini etek giyen kızların sike tam amının laik olmasıdır. Başlıkta imla hatası, var ayrıca arkadaş çok ayıb etmiş.
http://www.itusozluk.com/...FCrban+giyen+insan/261340 bu resimle beraber genelleme yapılamayacağı tekrar kanıtlanmıştır.
ailenin yanında başörtüsü kullanıp köşeyi dönünce başı açıp mini eteği çekenlerin durumu nedir merak ettirmektedir.
böyle çok kişi gördük okulda.
başlıkta tamamı diyip 99.9'a dönmüşsün. sayılmaz bu. Baş örtüsü takanların da yüzde 50 si illegal sex yapıyor . bizzat şahitim.
Allah-kitap diyerek devlet kurumlarını dolduranların da yüzde bilmem kaçı şakirttir akplidir. v.s. bunun gibi önermelerde bulun sana ne milletin ne giydiğinden ama bana ne diyemem benim vergilerimle bu ülkeyi yağmalamalarına.
görsel
görsel
görsel
bir de başı örtülü olup, diz boyu etek giyen modelleri vardır ki laik olduğunu iddia edenini hiç görmedim.