1. 1.
  Mantık hatasıdır. Tıpkı şairin söylediği gibi "tatmin etmiyeceksen tahrikte etmiyeceksin". Eğer biz s*kimizin dikine gidiyorsak, bunun sebebi tahriktir. Yanına gidip tanışmak istesen aa terbiyesiz der kendileri. Lakin oturduklarında bile kutucularının kapağını ayan beyan ortaya serip, sonra erkeklere abaza demesi, üstüne bir de ahlaktan dem vurması, o kızı uygun yollarla çoğaltmak gerektiğinin göstergesidir. Erkek garibinin tek zaafı şeyidir. Bu da allah vergisidir. Ama bunu kullanarak menfaat gütme işini allah yasaklamasına rağmen sen o götü göğsü açarsan, yarın da tecavüze uğrarsan, bu tecavüz edenin melek olmasa da çok da suçlu olduğunu göstermez. Allah her erkeğe uçkuruna sahip olabilecek irade vermiyor. Kendine de biraz saygın varsa onu sokaklarda giymezsin. "ee hiç mi giymiyelim yobaz herif?" dediğini duyar gibiyim, git sahilde nasıl istiyorsan öyle giy muhterem, ha sahilde öyle giyinmek doğrumu? Elbette değil, ama en azından bir gariban sana tecavüz ederek, ömrünü hapishanede çürütmez. Suçlu erkekler değil çoğu zaman, onu tahrik eden bayanlarda. Kimsenin şimdiye kadar kara çarşaflı birine tecavüz ettiğini okumadım, duymadım? Kara çarşaf giy anlamını çıkarıp artislenmenize de gerek yok, çok dar pantolon ve gömlek, ultra kısa etek giyilmese ne böyle bir paradox yaşanır, ne de kimse kimseyi üzer...
  1 -1 ... natgho
 2. 2.
  bugünün en çok konuşulan paradokslarından biridir.

  "mini etek giyince ahlaksız mı oluyoruz yaeee" diye ağlayan bi kesim var dikkatimi çeken. mini etek giyince ahlaksız olmuyorsun gülüm. ama kültüre ters. ha bu ahlaksız diyenleri haklı çıkarır mı, çıkarmaz.

  ama dikkatimi şu çekti özellikle. bunu diyen arkadaşlar türbanlı veya başörtülü birini görünce gerici, yobaz diyorlar. sana soruyorum o zaman, onlar da türbanı giyince cahil mi oluyolar?

  şu dış görünüşe önem vermek son zamanlarda ortaya çıktı. lan sevgililerinizi bile tipine bakarak seçiyorsunuz. çirkin kız- yakışıklı erkek gibi sürülerce başlık açılmış. herkes senin gibi mi lan davar. adam iyi anlaşıyosa çirkin kızla da çıkar. sana ne lan yarrak. sana mı kaldı bunu sorgulamak?

  işte bu kadar basit insanlar var. böyle beyinsiz yaşam formları var.

  edit: edit.
  1 -1 ... absefel
 3. 3.
  mini etek ahlak paradoksu
  1 ... sualci
 4. 4.
  Konuyu tartışmaya değil, görsel yardım yapmaya geldim.
  mini etek ahlak paradoksu
  Buyurun, rahatça paradokslanınız
  11 -14 ... ups boobss
 5. 5.
  mini etek ahlak paradoksu
  Maşallah diyor cinci hocamız.
  Bu arada ups boobss hanım cin çıkarmaya falan ihtiyaç olursa cinci hoca yardımcı olur.
  9 -1 ... picaroon
 6. 6.
  estetik açıdan güzelmiş "ahlak bekçileri" gelmeden ehehe.
  1 -3 ... bir gun mutlaka
 7. 7.
  bu mini etek sayılmaz. lütfen bilgileri, görselleri ve doneleri tatmin edici paylaşalım.

  edit: bu arada başlık altına ilk yazan malların yorumlarındam bağımsız sadece ups boobss paylaşımınadır yorumum.
  ... manyak olmaya karar verdim
 8. 8.
  Teşhirin her türlüsüne karşıyımdır ama ben daha çok eteğin tipine takıldım camiide yere serdiğim hasırlara benziyor.
  1 ... balistik karizma
 9. 9.
  ahh ah teşekkurler upscum geniş bir arşivim oluyor.

  31 çek çek nereye kadar aman neyse hihihii
  4 ... iyneci bey
 10. 10.
  kırk yıllık felsefeciyim böyle paradoks görmedim *
  1 ... donlakalantisort