bugün

idareciliğini aynı zamanda araştırmacılar derneği başkanı olan betül khan'ın yaptığı arastırma şirketi.
Anketci şirket. Dün beni Kadıköyde yakalamışlar ve cornetto reklamı için tam 1 saat vaktimi almışlardır. Kendimi kobay gibi hissetmeme ve bütün günümün bok gibi geçmesine sebep olmuşlardır. Sonunda da nezaketen 1 cornetto bile vermemişlerdir.

Yaptıkları çalışma cornettonun daha fazla satması için. Eğer algida yetkilileri okuyorsa onlara sesleniyorum. Bu firma yüzünden bir daha cornetto yemiycem. Buda size kapak olsun.
halen arada birde olsa, saha araştırmacısı olarak çalşdığım şirkettir. Deneklerimizin çoğunun kandırıldıkları için kendisine bolca küfür ettikleriini düşündüğüm ve 4 yıldır aynı yerde stüdyo anketi yapmakda olduklarını öğrendim* bir araştırma şirketi.
kadıköy stüdyoları bir stüdyo anketi çalışması için seçilebilicek en berbat stüdyodur. işkur çarşının içindeki terkedilmiş bir havası olan avludaki üç açık dükkandan biridir, içerisinde dışardan bakıldığından arkasında ne olduğu görülmeyen ve anketörlerden söylememelerini istedikleri, arkalarından bilgisayarlar bulunan beyaz örtüler vardır.*
Süpervizörleri sizi aşalayabilir, ankete gönülü katılmış olmanıza aldırış etmeden size bi'güzel küstahlık edebilirler. *