bugün

En azından kendisi içmiş atam. Millet açken sülalesini gemiciklerle donatmamış. Yakısır.
AFEDERSiN ÜLKENiN AMINA KONMUŞ BU SiKiK GiTMiŞ NE DiYOR.
BU TROLLÜ CiDDiYE ALDIĞIM iÇiN SiZLERDEN, HAYATIMDAN 35 SANiYE YEDiĞiM iÇiN DE KENDiMDEN ÖZÜR DiLERiM.

http://1.bp.blogspot.com/...2796489314840726124_n.jpg
atatürk sorgulanmaz. evet.
çok troll gördüm de bu kadar basit ve kalitesizini ilk kez görüyorum. bu entry bir tanım içermiyor. bir cevap da vermeyecek.
görsel
Trollükte kaynak aranmaz biliyorum, ama yine de kaynağını merak ettiğim durumdur. bu g.tünden uydurmak da yetenek sanırım.
yaşanan hadisedir. padişah ve halife olan 2. abdülhamit bu milleti rom kadar sevmemiştir. 2. abdülhamit' in gözünde rom, bu milletten daha değerliydi.
o diyor türban takamıyorum, bu diyor kürtçe konuşamıyorum, öteki diyor din elden gitti, beriki diyor bıdıbıdı, atatürk içmesin de napsın amk
ekmek yoksa pasta da yesinler mi ?
Üzücü durum. millet aç ama devletin başındaki lider rakı içiyor, savaronaya biniyor. cefasını sen mi çektin onca şeyin denebilir ama yine de hoş bir durum değil.
görsel
Rakının parasını millet mi veriyomuş onlara ne.
Yarasin be helal olsun.
Madem öyle; delikanlı olan milyar dolarlık sarayını satıp parasını ülkedeki her haneye eşit bölerek versin. Kaç ailenin icralik borcu kapanır.
önüne fazladan 3-5 kemik fazla atılmış çomar beyanı.
Afiyet olsun paşama helal ü hoş olsun.
görsel
Azıcık şu beyni kullanın.
Ülkenin başında olanlardan bugüne kadar kim çalıp çırpmadı Ecevit dışında?
Cumhurbaşkanı, Çankaya köşkü dururken kendisine 1250 odalı saray yaptırdı. Dolar 3.80, euro 4.25, işsizlik yüzde 11, enflasyon yüzde 12 iken.
Atatürk olmasa şuan Yunanlıların uşağıydık o saman olan beynine hiç gitmedi mi bu bilgi?
En yukarıdakini azıcık kullanın.
Saray'dan 'israf' savunması: itibardan tasarruf olmaz
bilin bakalım hangi lider zamanında söylendi bu söz?
Sarhoş sarhoş ülke kuran Atatürk. Sözde Ayık ve imanlı(!) kişiler tarafından yönetilemiyor gerçeği. Allah allahta kulları kul değil.
Millet aç, ismi lazım değil birisi 1000 odalı sarayda yaşıyor.
en azından atatürk herşeyini ülkesine bağışladı ; aynısını şimdikinden bekliyoruz. o zaman 15-20 yıl rahat ederiz.
Eğer başlığı açıp sonra entry i silen başka birisi yoksa, yeni bir troll lük türünü gösteren başlıktır. Feysbuk ta profil resmi olarak yolsuzluk iddialarına karışan 4 bakanın meclis oylaması sonrası otobüs üzerinde el ele tutuştukları resmi paylaşarak muhalefet eden benim için çok da yabancı değil ama daha sık kafa yorulabilir sanki.

Konu olarak yorum yapmayı kendi zekama hakaret sayarım, market fiyatlarında son dönem uçan artışları normalleştiren, o maliyeti ekonomiyi allak bullak eder diye paylaşılmayan sarayda yenip içilenin o zamlarla finanse edildiğini ya anlamayan ya da razı gelen tiplere neyin açıklamasını yapacağım ki?
Rakı içmese o kadar işi nasıl yapacaktı. hem alkol de o kadar vergi olmadığı için de ucuzdu çay gibi bir şeydi.
millet aç adamlar sarayı sirkeyle temizliyor.
millet aç ama altın varaklı, tanesi bin liralık bardaklarda ayran içenlerde var. yahu bu çomarlar bir paket makarna bir torba kömüre bu kadar kul köle, yalaka nasıl olabiliyor hayret ediyorum.