bugün

hayattan aldigim zevki iki katina cikaracak derecede sahane ses sistemleri urunleri ureten sirket.

http://www.microlab.cn/
pc ses sistemleri çok kalitelidir akustikleri çok iyidir sesleri temiz ve berraktır distortion yapmaz.
biyoloji ve biyoloji öğretmenliği bölümlerinde buluna mikrobiyoloji laboratuarı dersinin öğrenciler arasındaki kısa okunuşudur.
aynı fiyata sahip 2.1 hoparlörlerden logitech'inki 25W çıkış gücüne sahipsen, bu firmanınki 40W gücüne sahipti. logitech'inkini almaya gitmiş olan ben bunu kapıp geldim tabi hemen.
ayrıca orada ikisini de dinledim, kesinlikle bu daha berrak, kaliteli bir ses veriyor. tavsiye edilir.
son günlerde 2.1 hoparlörlerinde indirime gitmiş firmadır.
özellikle pc için ses sistemleri üretme bakımından, philips, logitech, creative gibi firmaların kat kat ilerisinde yar alıyor.
sesi, akustik öğeleri yok etmeden direk kulağa ulaştırıyor.
diğer ses sistemlerinin büyüleyici bass bosst'ları, sadece büyüleyicidir. alt sesleri ve ayrıntıları yakalamanıza engel olur. standart bir kullanıcı, oyun oynarken ya da müzik dinlerken tabiri caizse kulak siken bass sesleri "vay beee ses bak" şeklinde yorumlarken, kulaklarının ağzına sıçtığının farkında değildir.
fakat gel gör ki, microlab tertemiz mis gibi ses veriyor arkadaş. yalnız haliyle biraz pahalı.
kimine göre kaliteli kimine göre kalitesiz saç baş yoldurdan cinsten ürünlerle bilgisayar ürünleri ve aksesuarları piyasasında boy gösteren tahminimce çin sermayeli firma.