bugün

Bazenleri şaşırıp kaldığım hededir. Bu ne arkadaş yaa. Lan yap chp le kualisyonu, dışardanda hdp. Şu akp nin bütün ipliklerini pazara çıkartın. Sonra ne sik yerseniz yiyin yaa. Olmaz böyle yaa.

Ama hala akp nin bastonluģunu yaparsanız. Bu halktanda rey yerine babayı alırsınız artık.

Kimse kusura bakmasın.
ilkesizliği ve omurgasızlığı, siyaset edinenlerin karşısında apışıp kaldığı ve çok haklı nedenlere dayanan, asil ve vatanperver bir tavırdır.adamlar kendi ikballerini değil, vatanın ikbalini düşünerek hareket ediyor. omurgasızlar ne bilir böyle asil tavırları. Yağmurdan kaçarken doluya tutulma diye bir tabir vardır, bilir misin?.
fırıldakların anlayamayacakları tavırdır. mhp dün ne dediyse bugün de onu diyor. asıl biz mhp'liler olarak chp'lilerin tavrını anlamıyoruz. atatürk'ün partisinin pkk ile ittifak yapmak için götünü yırtması bizi çok şaşırtıyor. dün islamcılardan demokrasi bekleyen aptallar bugün kürtçülerden demokrasi bekliyor. iki şirin söz bu aptalları kandırmaya yetiyor işte. bunların vatanseverliği de bu kadar. yarın savaş çıksa ilk bu hainler kaçar.
akıl almaz değil ilkesinin getirisidir. zira adamların tek ilkesi var akp'ye hizmet etmek ve ülkeye takoz olmak.
adamlar hala terör üstünden beslenip, teröristler edebiyatı yapıyorlar. allahtan halk bunları hep 3.parti yapıyor.
Onursuzların dün küfür ettiği adamla can ciğer olanların namusuna göz koyanla arkadaş olabilecek adamların anlayamayacağı tavırdır!

Dik dursun verdiğimiz oyların hakkını versin! Bu ihale mhp ye ve ülkücülere yıkılamaz! Hdp ile politika yapmıyoruz! imralıyı muhatap alan hiçbir odakla aynı eksende bulunamaz ülkücüler. Aksi halde ihanete ortak olur.
ben o oyu hdp ile koalisyon yapsın diye vermedim. Açık ve net.
chp atatürk dönemi gibi milletçi bir parti olsa ve chp nin başında da atatürk gibi iki lafından biri "türk milleti" olan bir genel başkan olsa mhp ve CHP şuan çok iyi bir koalisyon kurabilirlerdi. ama CHP o çizgisinden çıkmış durumda maalesef.
Fakir ama gururlu havası yaratan, ayranı yok içmeye tattiravanla gider sıçmaya bonkörlüğünde, ucuz kahramanlık peşinde, bedava gurur yapan, siyaset yapması gerekirken külhanbeylik taslayan, kafanın azda olsa çalışamama durumu.

Kardeşim mahalle kavgasınamı gidiyorsunuz ? Yoksa derebeylik mi yönetiyorsunuz ?

Bende mhp ye oy vermiş bir seçmen olarak ;

gençlik kollarının barzaniye " türkiye seninle gurur duyuyor. " diyen !

Haburdan gelen pkk lılara çanak tutan !!!

Şehite kelle, apoya sayın diyen !

Milliyetciliği ayamın altına alırım diyen !

Babalar gibi bu ülkenin kitlerini satan !

imralıyı barış güvercini ilan eden !

Megri megri diye diyarbakırda pkk lıları anırtıp açılışlarda bulunan !

Atatürk ü, türk ü, ite köpeğe rezil etmeye çalışan !

Yüksek yahudi onur nişanı almış ve her dakika hırsızlıklarla adı geçen bir hükümetin, yargılanmasının önüne geçip, ama ben hdp le şunu yapmam, ben chp le bunu yapmam diyeceksin heeee ?

Fuat avni uyarmıştı ama. Akp trollerinin mhp kılığına girip internette böle bir kamuoyu yaratacağını.

Omurgasız hee ? Şerefli hee ?

Aklınızı kullanın aklınızı. Bu pkk lıları kim baş tacı etti ? Yılanın başını eziceksin. Sen gitmişin kuyruğuyla uğraşıyosun.

Hdp nin ne olduğu belli ! Ben sinsiden korkarım.

Akp nin mhp li görünen koyunları sizi !
insanı çıldırtan.

Hırsızlığı sorun etmeyen sert duruşlu parti !