bugün

birilerinin parmağı olduğu kesindir. ayrıca sepet çürük elma misali. oyumu değiştiricek bir şey değildir.
milletsiz milliyetçilik buraya kadar.
özel hayata olan saygısızlık şimdi de mhp'yi bulmuştur. her erkek evladı erkek çapkınlık yapar, hatta başka kadınla da yatabilir. ama bunu milletvekili yaparsa yakalanmayacak. yakalanıyorsa da derhal kapı dışarı edilecek.
(bkz: 2011 yılında kaset kelimesi)
şu pisliği her erkek yapar diye savunmayın gözünüzü seviyim evli çoluk çocuk sahibi insanlar ben her arkadaşımla siyaset konuşurken göğsümü gere gere mhp liyim derdim seçimler yaklaşırken okulda her konuştuğum insanın oyunu mhpye yönlendirmek için uğraşırdım şu kasetler çıktıktan sonra tek laf edemiyorum adama mhp eğer bahsettiğiniz gibi astım kestimci olsaydı geçen sene iç savaş çıkardı desem önce bir pisliklerinizi temizleyin deseler susarım artık dicek tek laf bulamıyorum gerçekten utanıyorum.
kasetler nasıl ortaya çıktı ?
bu görüntüler nasıl kaydedildi ?
bu şahıslar kimler ve nasıl ayarlandılar ?

mhp sempatizanı olmayabilirim ama bu kayıtları yapmak, bunları da el altından " yandaş olmayan " medyaya ulaştırmak kolay işler olmasa gerek. bütün bunları yapabilecek güç şu an kimde mevcut acaba ?

mhp adına gerçekten üzücü. umarım oylarında bir değişime yol açmaz.

edit: o değil de laf arasında askere ve çankaya' ya laf sokmak nedir arkadaş ? bu kadar şerefsiz olunamaz ya...
skandaldan da öte yüz karasının ta kendisidir. bozkurtlarına sahip çık bahçeli!
afedersiniz ama tüküreyim bunların vatan millet din diyen ağızlarına.

kimin dini kullandığı ayan beyan ortada!
daha düne kadar Hüseyin Üzmez'i savunanların, Abdullah Gül'ün hayrunisa gül ile 14 yaşındayken ilişkiye girmesini yani tecavüzünü onaylayanların bıdı bıdı yaptığı olaydır. 16 yaşındaki Kızı istismar etmesi dışında (ki kızın alnında 16 yazmıyor, 16ysa yargı gereğini yapsın, böyle köpeklik gavatlık olmaz, Abdullah gül de, Hüseyin Üzmez de Bu adanalı cono da gözümde aynıdır o halde) Siyasi olarak yolda giden vatandaşı ilgilendirecek hiçbir gayri ahlaki durum yoktur ortada. Ha tabi burada bıdı bıdı yapanların analarından veya karılarından biriyle ilişkiye girmediyse adanalı eleman, girmişse onları da ilgilendiriyor. ki birçok kişinin anasıyla ilişkiye girmiş olsa gerek ki çok fazla yakınan ortaya çıkmıştır.

Bu olayı dedikoducu karı gibi orospu ağzıyla tartışanların birçoğunun cinsel hayatı yoktur elbette de umarım en azından 31 çekerken ki görüntülerini birileri internete sızdırır da en azından özel hayata müdahale nedir ne değildir, böyle çirkin işler nasıldır bir güzel anlarlar. Tabi analarının babalarının, kardeşlerinin, kız kardeşlerinin görüntüleri de olabilir.
bu mhp li genel başkan yardımcılarının artık ne tür iğrençlikler ve rezaletler içinde olduklarının ilanıdır.
albay karısı olduğu iddia edilen kadınla aşna fişna durumuna giren kişinin göz doktoruna gitmesi önerilir. ulan bu kadar mı düştünüz be.
diğer söylenecekleri zaten yukarıda diğer arkadaşlar söylemiş.etmek istediğim küfürleri ise buraya yazmam uygun olmaz.
sloganlara konu olanlardır.

kim bunlar? açkurtlar?

kim bunlar? açkurtlar?

sekse susamış, aç, fantezilerini türbanlı hatunlarla süsleyen açkurtlar.*
bende bu adamlar nasıl hala ortalığı toz duman etmediler diye şaşıyordum, meğer kabloyu ters bağlamışlar.
akp'nin politikayı ne duruma getirdiğinin bilmem kaçıncı örneği.

lan ne meraklıymışsınız milletin bacak arasına!
Metiiiin, Recaiiii, kurtsunuz çıkın!

ulan taksime bu kurtlardan 1,000 tane mi ne getiririm diyodu bahçeli. Getir sen getir kurtları, tarlabaşı esnafı bayram etsin.
bunun ak partinin bi oyunu olduğunu söylemek hiç düşünmeden konuşmak gibi bişey bu seçimi akp'nin kazanacağı aşikar bence o görmediğimiz bi el mhp yi barajın altında bırakacak bahçeliyi partinin başından indirecek(ki mhp iddalı olacaksa bahçeli gitmeli) ve mhp de yeni bir değişim havası esecektir (chp de olduğu gibi) diğer seçimdede tayyibin kendi söylemiyle bırakcağını dile getirmiştir mhp yeni bi vizyonla seçimlerde çok daha iyi şeyler yapabilir.
adamlar bildiğin pompacı a.q her önüne geleni sikiyorlar hacı.
bahçeli açıklamasına göre kaynağı abd'dir. araştırmışlar server abd'de imiş. ulan net'in % 90'ı orda zaten bre cahiller. ayrıca server araştıracağınıza, evli kadınlarla düşüp kalkanları bir ayıklayın. yuh size.
zaten fatmagülüde abd zikti.
oylarını arttırmak için bazı mhplilerin dul ya da değil bazı karıların oylarını kazanma çalışması.
(bkz: açmaz olaydım görmez olaydım)
ak partinin oyunu yüzde 3 civarı kesinlikle artırmış kased.
(bkz: sevişiyorlar efenim durduramıyoruz)
http://www.nobrain.dk/mhp.swf
işine gelmeyenler tarafından (bkz: kim çekiyor kim çekiyor) diye salakça sorular sorulmasına yol açan videodur.
bamya çük var
pompa var
albay karısı var
16 yaşında düdüklenen kız var
aileden sorunlu genel başkan yardımcısı var
teşkilattan sorumlu genel başkan yardımcısı var (teşkilat derken mhp teşkilatı)
alevilere küfür var
sağcılara küfür var
millete küfür var
çökme var
çöktürme var
emme var
gömme var
grup var
mafya var
sıkma sıktırma sikme siktirme var
var oğlu var
hala kim çekti
eben çekti anladınmı eben !
vol 8 e kadar yolu olan görüntülerdir, devlet bahçeli'nin görüntülerdeki isimleri açığa alması da yeni görüntülerin servisine engel olamayacak gibi görünüyor.
adamlar fena karartmış hafız...
artık bu bir rant haline geliyor sanırım Deniz Baykal'ın başlatmış olduğu yolda ilerliyorlar.
Sırası ile;
CHP
MHP
kesin akp'nin ayak kaydırma oyunudur.