bugün

bugün başıma gelen hiç unutamayacağım müthiş bir anı..
evet arkadaşlar kağıt parayı makinenin ağzına vermiş ve akbilime yükleme tamamlandı yeşil yazısını gördükten sonra çocuklar gibi şenlenmiştim. zincirlikuyda ilk durakta metrobüse binmek için hareket halindeydim. metal yuvarlağı yuvaya yerleştirdiğimde duyduğum ses orgazmdan da zevkliydi sanki. insanların, yanaşacak otobüsün muhtelif kapısına denk getirerek beklediği öbeklere gelmiştim. . sağımda solumda rakiplerim yer kapma telaşıyla düz ve ters koltuklar arasında seçim yapamazken, birbirlerine çarpıp zaman kaybettiler. ben de aheste aheste oturağa kuruluverdim. seviyorum böyle anları..neyse..birkaç durak sonra birbirinden şahane yaşları birbirilerine yakın 3 türbanlı kız kardeş bindi. kızlar renkli uzun elbiseler giymiş olsa da dikkat çeken şey modaya uygun kıyafetleriyle beyaz tenli çilek dudaklı goncalar gibi çok narindiler..
o gün iş görüşmesinden geliyordum. neyseki, makul, düzgün,traşlıydım. samanyolu tv hikaylerinde ders veren adamlar gibiydim biraz. oturduğum koltuğun başına gelip dineldiler. ben hemen yer verdim en büyük ablaya. abla dediysek daha 23'de ya var ya yok. teşekkür etti oturdu. en küçüğü beyaz uzun bir elbise giymişti. gögüsleri daha yeni patlamış gibi çocuksuydu. ama nedense en çok istekli ve devamlı kaçamak bakışlar atıyordu bana. ortancası daha klasik giyinmişti. oturan abla ise ikisinin karışımıydı. birbirine bu kadar benzeyen başka 3 yüz görmedim ben. dudaklar aynı burunlar gözler hemen hemen aynı. ama bakışlarındaki tutkular farklı yoğunlukta..
bana floryada bi' adres sordular..benim eve çok yakındı. kendilerine burayı bildiğimi isterlerse götürebileceğimi söyledim. ceamatlerini öğrendim..cemaatler hakkında üniversitede tez hazırlamıştım allahtan. neyse..floryaya geldik indik beraber. klimasız hava suratımıza çarptı. hava çok sıcaktı. offf..
biraz yürüdük benim evin önüne geldik. gidecekleri yerin epeyce uzak olduğunu dilerlerse bir mola verip bende soluklanıp limonata içebileceğimizi söyledim. annemin eğer cemaat toplantısına gitmediyse zevkle onları ağırlayacağı martavalını sıkıverdim ayaküstü.
kabul ettiler..
limonatlara zaman kalmadı tabi. üçü bir arada türbanlı kız kardeşle yalancı cemaat evimde saatlerce seviştik.
gökten 3 türban düştü. sonra hepsini bana bağladılar. gülüştük.. gülüştük.. gülüştük.
bu da böyle bi' anımdır.
demirbank iyi günler diler!
(bkz: fantazi kusmak)
yok artık dedirtmiştir. hadi len'leri ardı sıra ekletip bir temiz de küfür ettirmiştir.
(bkz: horny hijab girls make me happy)
"Derken uyandım, pencenin soğuğu kıçıma vurmuş olacak ki böyle bir rüya görmüşüm." ile biten rüya anlatımının başlığıdır.
(bkz: ağzından çıkanla kulağının duyduğunun bir olmaması)