bugün

1959 öncesi kupaların değersiz olduğunu ve o şampiyonlukların sayılmaması gerektiğini savunan gslilerin esasen demeye çalıştıkları tez. şimdi hiiiç saldırmayınız efendim. 1959 öncesi her 3 gol 1 averajı götürüyordu, kale direkleri icat edilmemişti gibi safsatalarla o dönemde sanki kendisi de o kupalarda yarışıp babayı almamış gibi fenerbahçemizin aldığı kupaları adamdan saymayanlar alenen olmasa da arka planda istemeseler de bunu söylemektedirler.

edit: lefter için parantez açalım. biz fenerbahçeliler olarak o zamanki kupalara da şimdikiler kadar saygı duyduğumuz için lefter efsaneliğinden bir şey kaybetmemiştir. ammaaa "yuav layla kupası onnar tehüüvv" diyerek kendilerinin de yarışıp alamadığı kupalara bok atanlar tutup bana fi tarihinden adamları efsane diye göstermesinler efenim.
burdan tutupta boyle bi yargiya ulasan yazarimiza koyuyorum.

ha tabiki tebriklerimi.

(bkz: laf atacak bisey bulamadim sacmaliyim bari)
trollüğün de bir sınırı var, eğer öyle bir şey varsa lefteri de aynı kategoriye koymak gerekecektir. (bkz: lefter kucukandonyadis)
futbolculuğunu şahsen bilmem ama çok delikanlı adammış. allah rahmet eylesin. evet.