bugün

danıştay idari işlem ve eylemleriyle ilgili yüksek mahkeme değil midir? metin feyzioğlunun konuşmasının neresi siyasi bir mesaj içermektedir sormak lazım akıl fukaralarına. van'daki depremlerle ilgili söylemleri idarenin yapmış olduğu işlemleri eleştirmekten öte ne anlam ifade ediyormuş? eleştirmek yasak, tespit yapmak yasak, gösteri yasak... unutulmamalıdır ki barolar birliği bir meslek örgütü olmasının yanında hukuk düzeninin vazgeçilmez bir unsuru olan savunma erkinin temsilcisidir. hukukçu olmadan hukuk ve düzen hakkında atıp tutmak kolay tabi. burdan metin feyzioğlu'na laf söylediğini zannedenlere molierac'ın avukatlar için söylediği ve hemen her baroda asılı duran şu cümleyle cevap vermek istiyorum.

"avukatlar hiç bir zaman köle kullanmadı. fakat efendileri de olmadı."
Cem gariboglu hiyarinin avukatligini yaptigindan dolayı gözümde değeri yoktur.
Kıyak adamdır, duygulara tercüman olmuştur. Bu arada ülke idaresini bıraktığınız kişinin tahammül seviyesini göstermiştir. Barolar birliği siyaseti yönetmeye değil, türkiye'nin adli ve yargılama süreçleri ile duydukları endişeleri, fikirlerini sunmuştur. Herkesin adalet aradığı memlekette yaptıkları yanlış mıdır??

siyasilerin yargıya müdahale ettiğini haklı olarak belirterek biz siyasete müdahale etsek olur mu diyerek ayarın kralını vererek rte'yi salondan postalatmıştır.

herkes koyun olup senin tahammül sınırların içerisinde kalacak öyle mi? Siyasi fikrini partiye dahil olmadan belirtmek bu ülkede ne zaman yasak olmuş lan.
http://inciswf.com/feyzioglutatliligi.swf
ulkemizin yetistirdigi seckin hukukcularindandir.

adam hala kepce kulak diyor ya. boylelerinin insanlik disi on yargilari olur, onlari asabilirseniz, kufurlu seyler yazmaya gerek yok ama, istediginizi yapmaniza izin verir. asamazsaniz mumkunu yok, siz diyorsaniz ak karadir; guzel cirkindir bu tur insanlar icin.
RTE'ye karşı yaptığı soğukkanlı artistliği ile gün itibariyle ülke çapında ün salmış şahıs. TSK ve cemaati susturan RTE'nin susturacağı yeni isimdir.
çürümüş zihniyetlerden bir an önce kurtulamalı. bu kapsama feyzioğlu da Başbakan da dahildir.
hala ülke kendisinin zannediyo. aloo geçti o devirler geçtii.
müstakbel örgüt lideri.
bir saatlik nutuk çekmek için, özellikle da başbakana, geçmişinle desteklemen lazım. halkın seçtiğine senin klikinden olmadığı için ders vermek meşruiyet ister. lider misin ya da atatürk müsün? kendisi ise siyasi yönü öne ile çıkan ve ilerde de chp milletvekili olacak etkisizliği seçimler yoluyla ispatlanacak yeni favorilerindendir.
hayatının ayarını yemiştir.
kendisini muhalefet partisi lideri sanan cübbelilerden biri daha.
karşısında medya patronlarının, iş adamlarının her istediğini yaptırdığı eski korkak başbakanlardan biri var zannetti demek. geçti o dönemler şakir.
aklınca başbakan erdoğan'a ayar vermeye kalkınca muhtemelen koltuğundan olacak, fazla gaza gelen kişidir.
bütün ışıkları üstüne çekmiştir. lakin fuatavni'ninde dediği gibi;"Fevzioğlu, istemeyerek BB'nin eline yargıdan intikam alma fırsatı vermiş oldu."
bazı yalancıların reddetmesine rağmen kendisi cem garipoğlu ve babası nida garipoğlu nun avukatlığını yapmıştır.

http://www.cnnturk.com/20...hme.gidebiliriz/544821.0/

parayı basana avukatlık yapılır. kes tantanayı.
Sözünü esirgemeyen güzel insandır.
rte'ye iyi ayar vermiştir.
haddini bilmeyen, ne olduğunu bilmeyen, ne olacağı konusunda kafasında soru işaretleri olan, haşim kılıç vakasından sonra benim neyim eksik diyen zavallı.
sözde hukukçu, sevimsiz insan.
özde hukukçu sevimli insan!
kendisini bi halt sanan içindeki salyaları çemkirerek dışa vuran şahısdır.
tayyip erdoganı zerre sevmem ama bu adamında bugünkü konuşmasını sinsi, tahrik edici ve ben alttan alttan giydireyim modunda buluyorum. bana hiç samimi gelmedi. belli ki bir amacı var ona yönelik bir hazırlık yapıyor.
sözde başbakan ve yandaşlarını kızdırmıştır efenim.
http://www.cnnturk.com/ha...asin-toplantisi-duzenledi

şu konuşma metnini ve olay videoyu izlemiş taraflı/tarafsız biri olarak söylüyorum. metin feyzioğlu sonuna kadar haklıdır. ben de aynı soruyu başbakana sormak istiyorum. sayın barolar birliği hangi kelimesinde edepsizlik yapmış ? metin bey bugün tayyip beye laf sokup muhalefet partilerinin sözcülüğünü yapmamış. çıkıp muhaliflerin savunmasını, iktidar partisi severlerin yuhalamasını cidden anlamıyorum. adam siyasi birşey dememiş ki. cumhurbaşkanlığı seçiminde kavga gürültü olmadan bir süreç yaşayalım kalpler kırılmasın demeye getirmiş. ama sayın başbakan edepsiz diyor. ben gerçekten anlam veremedim şu duruma. taraflı tarafsız herkesin de böyle düşünmesi gerek. bazı arkadaşlar 'hak etti kendini chp başkanı sanan metin' demiş. arkadaşlar adam kimseyi savunmamış ki. aksine, bir cumhurbaşkanının bir başbakanın bir parti liderinin ya da herhangi bir devlet adamının yapması gerekeni yapmış. dediği gibi gerçekten, yapıcı bir konuşma sergilemiş ve objektif şekilde konuşmuş. e çıkıp ne diyeydi. o adamlar her sene oraya çıkar ve gündem değişse de benzeri konuşmalar yapar öyle değil mi ? günün anlam ve önemine dair konuşma + birleştirici bütünleştirici konuşma. e bunda ne var. ben gerçekten anlamsız buldum şu mevzuyu. gerçekten başbakana laf koydu da lafı yedi diye ortalıkta konuşuluyor, adam ne laf koymuş ne yemiş. ne değişik iş bu ya.
recep tayyip erdoğan'a diss atmamış düet yapmıştır.

https://vine.co/v/Mgi57YxJPKF
ulan bir tane mal akepeli ne konuştuğunu okumamış burda sallıyor önce bir oku lan oku sığır adam.
güncel Önemli Başlıklar