bugün

türk çocuğu ecdadanı tanıdıkça daha büyük işler yapacaktır - gazi mustafa kemal atatürk!

-yazık!
(bkz: türk tarihi parçalanamaz bütündür ayrılamaz)
metahanları sevmediğimizi düşünen düşenebilen kişi zırvasıdır - yazdık türk tarihi parçalanmaz bütündür ayrılamaz !
Benimde atam bizanslı konsantin amk. 80 kuşak önceki dedem türk kızıyla evlenmiş. aslında ben bizanslıyım. istanbulu bana geri vermesseniz yıldız daglarına çıkar terör estiririm.
türk tarih kurmuna verilemeyen değerdir - atatürk türk tarih kurumuna parasını harcamışken tarih hakkında araştırma yapmışken kimileri tarih kurumunu köhneleştirmiştir! işte gerçek olan budur! karşı devrim tarihi boyunca! evet kimileri işte tüm bölücüler gibi içimizden atmak istercesine atatürk düşmanlığını körüklemeye çalışmıştır bölücülük yapmıştır!
-evet türk tarihini parçalamıştır!
içimizden atmat istercesine de atatürkümüzün sevgisini kimse alamayacaktır!
normal insandır. atatürk'ü seven bir türk, diğer tarihe mal olmuş türk devletleri ve türk liderlerinide sever. bunu ayrıca belirtmeye gerek yok ama şunu belirtmek gerek atatürk türklerin tarihe mal olmuş son büyük lideridir. bakın türklerin diyorum gürcü, yunan, rum tohumlarının değil. Orta asyada bile atatürk'e sevgi duyulur.
Örnek:
Atatürk, bütün Asya kıtasının Ata’sıdır. ( Çin Basını )

Benim üzüntüm, bu adamla tanışmak hususundaki şiddetli arzumun gerçekleşmesine artık imkan kalmamış olmasıdır. ( Franklin D. ROOSEVELT – A.B.D. Başkanı, 10 Kasım 1963 )

O büyük insan yalnız Türkiye için değil, bütün doğu milletleri için de en büyük önderdi. ( Emanullah HAN, Afgan Kralı )

Biz Çinliler, hepimiz bu yasa katılıyoruz. Zira büyük bir milletin, çok sevilen Büyük Ata’sının ölümü, yalnız Türkiye için değil, aynı zamanda bizim kıtamızda ve bütün dünyada büyük bir boşluk bırakmaktadır. ( Çin Basını )

Atatürk gibi insanlar bir nesil için doğmadıkları gibi belli bir devre için de doğmazlar. Onlar önderlikleriyle yüzyıllarca milletlerin tarihinde hüküm sürecek insanlardır. ( Tahran Gazetesi )

KGB TARAFINDAN ÇOK iŞKENCE GÖRDÜM,ÇOK ÇEKTiRDiLER...HiÇ BiRiSiNE YANMAM DA, BiR ATATÜRK ROZETiM VARDI YAKAMDA,O'NU ALDILAR YA ELiMDEN HÂLÂ iÇiM YANAR! kendisini Atatürk'ün askeri olarak tabir eden Azerbaycan'nın ilk devlet başkanı Ebulfez Elçibey.
atatürk tarihe mal olmuş türk atalarından biridir ve ne metehandan ne de atatürkümüzden ne de cumhuriyetmizden vazgeçiriz biz! işte onun için cumhurbaşlığı forsunda 17 yıldız vardır -yıldızlarımız vardır ve kimse türklerin mutluluğunu huzurunu kıskanmasın ne mutlu türküm diyene türk halkı huzur ve refah zulümsüz günler istiyor talep ediyor

-hayatta en hakiki mürşit ilimdir fendir -gazi mustafa kemal atatürk!

-eğer diğer metehanlar hakkında yazılan çizilen yoksa tarih bilimine değer verilmediğinden dolayı yoktur!

-yoksa tarih kurumunun ve selçuklu devletinin arması olan çift başlı kartal arması kaldırılmazdı -kaldırlmaya kalkılmazdı

- halbuki camiilerine bile bu halk çift başlı kartal motiflerini işlemiştir!

-işte gerçek olan budur
mustafa kemal'e ata diyen her kemoş gibi maldır.
--spoiler--
http://galeri.uludagsozlu...ntikaw-militarist-326279/
--spoiler--
mustafa kemal atamızdır işte bu kadar!
ilginç biridir.
atasının kim olduğundan asla emin olamayacak ezik insan düşüncesi...
Elbette "ata" kelimesinin yanlış anlaşılmasından öte gelen bir şeydir. "Ata" hem sizden önce bütün gelenleri kapsadığı gibi, "büyük", "baba", "ebeveyin" gibi anlamlar da taşımaktadır.
Atatürk burada "tüm Türklerin atası" anlamında bir anlam taşımaz, ama Türklerin bir büyüğü, babası, ebeveyini gibi bir anlam taşır, ki hakikatten de öyledir. Bir devlet büyüğüdür, Türkiye Cumhuriyetini kuran kişidir, Kurtuluş savaşını yöneten kumandandır.
Mete han nasıl bir atamız ise, Atatürk de öyledir.
görsel
Bunu söyleyen Türk düşmanı ve cahildir. Türkler hakkında bilgisi olmayan moskof kürt solcudur.