bugün

bu olay kullanıcıya cool olduğunu düşündürmektedir ki bu kadar revaçtadır.

yoksa bir kişi hangi amaçla mesleği olan 'çevre mühendisliği'ni yazmaktan itinayla kaçıp bunun yerine 'environmental engineering' yazma gibi bir düşünceye kapılır.
arkadaş listesi yabancılardan oluşuyorsa veya hedef kitlesi yabancılarsa mantıklıdır. aksi takdirde bende dalga geçme isteği uyandırır.
özentinin tekidir.
Tunusa gittiğimde, tiksinmiştim; kendini fransız sanan, fransız gibi davranmaya çalışan, tunus usulu çakma fransızlardan.

bir fransız, bir ingiliz yabancı dil öğrenmeye bile kasmaz, bırak yabancı bir dilde mesleğini söylesin orda burda.

kısaca acizlik, zavallıklık, aşağılık psikolojinin dışavurumudur.
"ben ingilizce biliyorum(!)" demek istiyordur.
özentidir.

bunlar ingilizceyi de gavur gibi konuşiim la diye yavşak yavşak ağzını yayarak konuşurlar. arada da rezil olurlar.

receiver a (risivır) risayvır diyen vardı. yok sörvayvır amk.
yabancı dilin önemli olduğuna ve hayatın her anında kullanılması gerektiğine inanan kişidir. oysa abartmamak gerekir. kulakları çınlasın benim bir enjoyment managerim vardı. backstage de sürekli osurduğu anları absorbe etmek için zeris samsink onzı seybıl ( there is something on the table) derdi. onun azeri ingilizcesi vardı. apayrı bişeydi o. buralardan uzak. şeytan götüne işşalah.
Artisttir, mesleğini önemsetmeye çalışmaktadır.