bugün

mesaj atmadan mesaj atmayan bir kızın sms paketi, kutusundan çıkmamış bir televizyon gibidir, el değmemiş.
herseyi erkeğe yıkıp sonra sen bu ilişki için çaba sarfetmiyorsun der.
Beyler yanınızdayım okeye 4. olurum.
bencildir. kendini dünyanın merkezi zanneder ama yalnız kalınca hemen yaklaşmaya çalışır. kanmayın.
afedersiniz ama tam bir şırfıntı.
gerizekalı olabilir..

ya da kadın değil ibine filandır..
(bkz: Türk kızı klasikleri).
Yahu kırılmıştır, yıpranmıştır. Süresi öyle haftalarla aylarla değil yıllarla ölçülen ilişkilere kendinden bir çok şey vermiştir. Çabalayacak yerleri acıyordur. Bi kere de benim için biri çabalasın istiyordur. Umursanmak için, sevilmek için, aptalca bir mesajlaşma için bile kılını kıpırdatacak hali kalmamıştır. Yahu biz geldikçe, biz uğraştıkça nimetten saydınız kendinizi. Kaçan kovalanır işte. yapmayın, atmayın o ilk mesajı. Bırakın sizi sevenler, size koşanlar, hayatında sizi isteyip bunun için çaba harcayanlar olsun hayatınızda.
Hemen kezban deyin hemen.
Kadınların gurur sahibi olacağı aklınıza gelmiyor tabi. Daha doğrusu işinize gelmiyor.
belki sizinle konuşmak istemiyordur . anasını satayım bulunmaz hint kumaşları olarak toplanmışsınız buraya , konuşturamıyorsanız suç sizin.
ahandA tespit gibi tespit yaptım .
karşısındakinin ondan mesaj almak istediğinden emin de olmayabilir.
Attıkta noldu? Atmasak kezban atsak umursanmayan.napalım şimdi?
hepsinin nalet olasica bir salakligi var.
Demek ki konuşmak istemiyor. Sadece özel günlerde kutlama mesaji gönderin, kısa bir konuşma yeter. insanları rahatsız etmemek gerek.
istemsizce (bkz: bi tanesinden bi tanesine) şarkısını akla getiren kızdır.

O değil de ben bu sabah sırf meraktan Nihat Doğan programı izledim lan, bu yüzden bu gün girdiğim hiç bir entariyi silklemeyin, zira ben bile silklemiyorum o derece yani.*
mesaj atcak guc birakmamissinizdir. cok boktan bi duruma sokuyonuzdur zaten kizi, sevgili degilsinizdir arkadas degilsinizdir bi adim geri ya da bi adim ileri gidememissinizdir alti aydir. utanmadan eski sevgilinizlen tekrar beraber olmaya baslamissinizdir tamam mi. sonra ayrilmissinizdir kiz hicbisi soylemeden hala mal oglu mal gibi sizinlen gorusmeye devam ediyodur. kiz diyodur ki ben bu adama siktir git lan diyemiyomsa bari ben kendimi boyle boktan bi duruma sokmayim o aradikca gorusurum o yazdikca konusurum. gurur murur hak getire. ne egosu kardesim ego mu kalmis benim ego olmus lego.
Belki de küçük hesap insanıdır. "Önce o atsın ki ağırdan alayım. " "Meşgul olduğumu düşünsün ki merak etsin. " tarzı stratejiler içindedir. Tabi bu stratejileri karşılıklı ilgi olduğu varsayarak tahmin ediyoruz. ikinci bir seçenekse ilgisizdir ama cevapsız bırakarakta ayıp etmek istemiyordur ama bunu da eşek değilse karşıdaki cevaplardan zaten anlar herhalde.
Kaprisli kızdır.
Gerek yok böyle şeylere.
Derhal engellenmeli, ve pohpohlamayı bırakmalı.
Valla bravo !
Davranışlar, düşünceler ile çelişmemelidir. Söylenenler, planlar ve hissettirilenlere rağmen, mesaj, arama vs. konularda istediğiniz adımları görmüyorsanız yanlış yoldasınız demektir. Nokta.

işinize bakın, hobilerinizle uğraşın, spor yapın ve diğer talipleri değerlendirin.
seven bir bayansa kırılmıştır,üzülmüştür,incinmiştir. sen mesaj at diye telefonun başından ayrılmaz ama mesaj atmaya da gururu el vermez. hemen egoist ketum yağdırmayın arkadaş. ne yaptım da bu kız böyle oldu diye düşünün birde atmıyorsak mesaj illa götümüz kalkık değil yani.
aranızdaki ilişkiye ve duruma göre değişir. sevgilisinizdir çalışıyorsundur hatun senin cevap veremeyeceğini bildiğinden yazmıyordur senin yazmanı bekliyordur. arkadaşsınızdır ikiniz de aylaksınızdır sen yazmadan yazmıyorsa yazdığı yazıştığı biri vardır ya da yoktur sen de yazma kardeşim o zaman.
Ya arkadaşı taktik veriyodur kendini ağırdan al diye yada sallamıyodur.Ulan gönül islerinde bile saçmasapan hesaplar yapıyorlar. Yok mesaj atma biraz kendini geri çek felan tarzı.çok cocukca hareketler bunlar gençler içinizden nasıl geliyosa öyle yaşayın.
Umursamayan , kendisinde varlığınızında yokluğunuzunda bir şey değiştirmeyeceği kızdır.
Kim ne derse desin bu kızlar değerli sözlük.
Kezban kezban diyorsunuz ama cidden bunlara verdiğiniz değeri diğer kızlara vermiyorsunuz.
Hiç öyle salak saçma hareketlerde bulunmam yani çok aşırı bir şeyler olmadığı sürece. Ama bu başlıktaki kız olsam daha çok değerli bir kız olurum. Aman değerli olmak istediğimden de değil de işte düşüncem bu yönde sayın sözlük.