bugün

Serenay. Sarı.

Hani su Türkiye'de turk soylu olup da oranı %20-25 olan insanlardan. Az bulunuyor.
Merve corsa Serenay corona.
ikisinin de ayakları güzeldir. ama sanırım merve'ninkiler bir tık önde.
merve alır kusura bakmasınlar. kesinlikle.
tüm kriterlerde serenayın alacağı karşılaştırmadır. gerek oyunculuğu, gerek şarkı söyleme yeteneği, gerek fiziği, gerek yüz güzelliği, gerekse avrupai havasıyla favoridir.
Merve Boluğurun kesin olarak alacağı versustur. Özetle çikolata vs limonata diyebiliriz.
ikisinin de ayakları fena sayılmaz.
biri adanalı dizisinde oynamıştır. diğeri acemi cadı.

benim söyleyeceklerim bu kadar hakim bey karar sizin.
Merve boluğur dur efendim. Sümük fantezim yok.
kim onlar amk?
derdini sikeyim butonunun olması gereken konu.
serenay sümük silahını kullanırsa alır.
Merve'nin gogus silikonu farkiyla alacagi versus.
ikisi de bence güzel değil.
ikisinide yalarun.
Serenay lannn !!
Mervenin uğursuzluğundan kaybettiği kapışma. Uğursuzluklara örnekler:
1. En basitinden acemi cadı. Allah aşkına o nasıl kezbanlıktır, o nasıl dizdir, o dizideki ses tonu nedir. Serenay sarıkaya kezbanlığı denince akla adanalı gelir ordakide kezbanlık değildir.
Kısaca oynanılan dizilerden dolayı merve vs serenay 0-1 dir.
2. Gelelim işten aşk hayatına merve evlendi yolunu buldu. Serenay gençliğinin güzelliğinin tadını çıkarıyor.
Kısaca merve vs serenay 0-2 dir.
3. Gelelim ses tonuna mervenin gençliğinde cırtlak, şimdilerdeki tok sesi çoğu şarkıya gitmiyor. Serenayın sesi güzel.
Kısaca Merve vs serenay 0-3

Daha fazla yazmaya gerek yok. Fiziklerinin eşit olmasını ise hiçe sayıp. Erkeklerin göz zevkine göre artık siyah saçlı seviyorsan 1i sarışın diyorsan 2 yi tuşla kızıl senin olsn diyorum.
Serenay gibisi çoktur onu diyeyim.
ikisininde memeleri küçük tahriş olmadım özür dilerim.
Tabiki serenay sarıkaya at gibi kadın.
Siyah saç ve beyaz ten ile merve boluğur'un kazandığı versus.
Merve siker.
Hemcinslerimin ayrımını yapacak olursam serenay alır diyorum. Merve seksiliğinin farkında olduğu için bakışlarını fazla abartıp yılana dönüşebiliyor. Bir de kırmızı ruj denince akla gelen isimlerden. Serenay ise merveye göre genç görünüyor güldüğü zaman daha tatlı ve sevimli. Üstelik tescilli bir güzel ve vücut boy pos maşallah bayan halimle bile yürüyecem neredeyse serenay'a.

Edit: yalnız beyler merve artık yengeniz.
(bkz: murat dalkılıç)
merve boluğurun alacağı karşılaştırma.
Al birini vur ötekine.
sadece biri sarışın biri esmer.
O zaman esmer diyorum.
edit:ikisinin göğüsler de silikon. Tek farkları ten. Fiziklerine diyecek yok cok duzgun.