bugün

gerçekten sempatik biri eğer dizi haricinde de oynamıyosa .
gerçek bir sempati kraliçesidir.
şekerpare tadında.
gurbetci turkcesinin yakistigi yegane insan olabilir kendisi. ses tonundan olsa gerek.
ağzı biraz büyüktür. selma ergeç'in yanında her yönüyle sönük kalmıştır. balık etlidir.
gözlerinde bi sorun tespit ettiğim ama hala çözemediğim oyuncudur.
oynasa da izlesek.
kocaman burnu, gözleri, dudakları olan bir oyuncu.
iticidir kendileri. koca osmanlı tarihinde yer alan, sultan ın gözdesi, padişah annesi olan bir kadının güzelliğini yansıtamayan insan.

(bkz: yanlış tercih)

edit: bir bucuk sene once boyle mi dusunuyomusum bu kadin hakkinda. yaziklar olsun bana. yeni tanim:

gayet tastir kendileri. cuk oturmustur rolune.
kocaman memelere değil de kocaman bir ağıza sahip olduğunu dün gece kanıtlamıştır.
Doğal,sempatik,kompleksiz ve güzel ; iki lafı bin esle ,bin düşünmeyle toparlamaya çalışan , üzerinden sahtelik akan , kameralara poz verecek diye kasım kasım kasılan , oyunculuk şudur budur diye ahkam kesenlere örnek olsun.
promödyus mandabokus.
Afet-i sevran, sempatik...Ayrıca pek sıcakkanlı.3 ay önce gördüm galiba, ego denen şey yok hatunda. Selam veriyor, nasılsınız bile diyo lan *
O kadar büyütmüştüm ki ben bu hatunu *, havalı tavalı bişi zannediyordum. Yok anam babam, pek sıcak. Ayrıca oyunculuğu da fena sayılmaz hani. Yüzü eskimesin yeter.
şirinlik muskası oyuncu. dün "taş gibi hatun" deyişinin anlamını da öğrenmiştir.
fiona'ya benzettiğim kişidir kendisi. ayrıca fiona'ya çok benzettiğim kişidir de. bir de aşırı benzettiğim kişidir. haa unutmadan, gülümsese daha iyi olur.
"kahkaha atabilmek için şan dersi alacağım ! ses rengim alto, alto güleceğim ! gakgakgak"
abartıldığı kadar güzel afet taş olmayan oyuncudur.ama konuşmasıyla sülümanıyla bir fenomen haline geldi mi geldi.
sempatik hareketleriyle kısa zamanda kendini sevdirmiş oyuncu.
kadın.

gülüşü çok güzel, içten olan bir kadın. kahkahası öyle güzel ki hiç gülmeyen birini bile gülümsetir.
beyaz show da görene kadar türkçeyi gerçekte iyi konuşuyor sandığım sempatik bayan.

telefonla bağlanan izleyicilerin sorularını anlamayınca kısaca 'evet' diyerek yaramaz bir çocuk gibi kestirip atması beni gece gece kahkalara boğmuştur.

bilmiyorum, belki de ekranlarda yapmacık insanlardan gına geldiği için, dün gece bu kadını televizyonda görünce kendisine çok büyük sempati duyduğumu inkar edemem.

edit: beyaz show u eleştirsem bile, severek takip ettiğim sanatçılar çıkınca izliyorum evet.
güldüğü zaman rainbow marka elektirikli süpürgeler gibi ne var ne yok içine çekecek diye bir korku yaratan kadın.
beyaz showu dün tek izlenebilir kılan kişidir kendisi. beyazı kınıyorum burdan bu kadar boş program olur mu. hğrrem de olmasa sıkıntıdan patlayacaktım.
Herşeyiyle dört dörtlük ama gözlerindeki şaşılık ile bu dört dörtlüğü yerle bir eden türk alman kırması hatun.
sevimli ve samimi, ama pek yetenkli olduğu şimdilik söylenemez.
almanya da doğum büyüdüğü acayip ortada olan kadın. alman disiplini yemiş bir kere. hareketlerinden belli, ayrıca 0 komplekse sahip.
sözlükte beyaz şovu eleştirmelerine rağmen izleyenlerin olduğunu gösteren kadın.
dizinin dışında da konuşma tarzı tıpatıp aynı olan oyuncu. gerçekteki hürrem sultan ile fiziksel açıdan alakası olmayan kişi.kurduğu entrikalar ve sultan olma çabası işe yaramış ve sultan süleyman'ın gönlünü ele geçirmiş olan kişi. * *
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar