yazarları tek tek tahlil eden şahsiyet..

görsel

mbfh : 21 yaşında
xyz : ooooo
mbfh : başşşşak burcu
xyz : ooooo
(#22132638) benimle ilgili tüm salladıkları tutmuş yazar.

biri tutsa neyse hepsi birden tutmuş. beni tanıdığına eminim. kendisinden çekindim.
Kendinden emin, duru bir Türkçeyle yazan yazar.
nick'i nedeniyle inandırıcılık ve samimiyet konusunda sorunlar yaşaması muhtemel bir yeni yazar. ayrıca sık sık entry nick uyumu tespitlerine maruz kalabilir.
Gelen isim veya nick tahminlerine cevap vermeyen ve vermeyecek olan yazar.
'nedense' fake bir hesap olduğundan şüphelendiğim yazar.
çok ayıbımsı nick ismine sahip yazar. sizin de fake hesabınızı açsalar böyle konuşabilir miydiniz? * * * * * * *
en azından açık sözlü ve dürüst yazar.
Özü sözü bir yazar.
Kendisi mahallenin muhtarı galiba bilmediği yok. Saygı duyuyorum.
yazar amünüm tanımı yaptık şimdi gerçeklere gelelim;

--spoiler--
29 yaşında oooo annesiyle beraber yaşayan oooo koç burcu oooo ağır işsiz oooo Galatasaraylı oooo babasından her akşam dayak yer oooo bursalıdır oooo yumuşak mahallesi ılık sokakta oturur oooo her pazar Uludağ'a kaymaya gider ooo genellikle erkeklerle takılır ooo ülkü ocaklarından atılmadır oooo hayatı ambıralaylaylomdur ooooo.
--spoiler--
dürüst bir insan söylemi.
Çok zeki biri olduğu kesin. Herkesi tanıyıp da onu kimsenin hala tanımaması ilginç.
(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)

kayseri'de doğmuş, malatya'da büyümüş, izmir'de okumuş, artvin'de yaşayan, erzurum'lu yazar. Bursa ya da gezmeye gitmiş. Sözlüğe de uğramış tabi. Tekrar hoş gelmiş.
(bkz: yazar yazmaz yazan yazar) ın yeni fake hesabıdır oooh yeah ooo beybi çaylak olmuş çok üzüldüm.evet haha
Fatihintakendisi'ne laf attığına göre galatasaraylı olması çok yüksek bir ihtimal.*
En başından beri "beni nerden tanıyacak yaaa." dediğim, ama hakkımda bütün yazarlardan fazlasını bilen, ürkütücü zat.

tövbestağf... gece gece..
kim oldugunu biliyorum.
seni zall söyleyecegim yazarı.
sözlüğün sabit kancası olan yazar.
http://www.youtube.com/watch?v=3P2HhEr4Rsg
(bkz: mehmet baransu)

sözlüğün kozmik odasından ifşa fışkırtıyo sağa sola.
samsun'da çılgınca maceralar yaşamış bir yazardır.
Hemen herkesin kim olduğunu çözdüğü, ancak kimsenin söylemediği yazar.

Biraz daha çözümlesin bizi, sonra itiraf eder muhtemelen.

Tamam tamam sır. Tamam sır. *
konya civarlarında kendisini gördüğüm yazar.*
memelerimi ifşa edeceğinden korktuğum yazardır, demek ki herkese meme göstermemek gerekiyormuş.