bugün

Laiktir ne müslümanı.
adnan oktarın dişisidir. Müslümanım der, kudüs meselesinde israil yanlısı tavırlar sergiler, allah kitap, hak hukuk diye orta anadoluda, özgürlük, kardeşlik diye doğu, güney doğuda, eşitlik demokrasi laiklik diye de egede gezer...

(bkz: fetonun köpekleri)
Ulusalcı cehapeliler ve tatlı su ülkücülerinin "fark eder mi?" diye cevaplayacağı sorunsaldır.

Muhafazakarların oyunu almak istiyorsa fark eder.ben Müslüman olduğunu sanmıyorum.
size ne milletin dininden çok boşboğazsınız.
Ne fark eder. isterse Budist olsun ne önemi var!
Camiye imamımı seçiyoruz yoksa Türkiye Cumhuriyeti Devletini yönetecek Başkan mı!

Devlet yönetecek kişini kaç sure bildiğine göre mi seçiliyor!!! Öyle olsa dahi Müslüman olarak RTE ve bütün AKPELiLERDEN bin kat daha mümin olduğu kesin!

Öte yanda koyu Bir Ateist olarak bütün duaları Arapça ve Türkçe anlamları ille ezbere bilirim. Kuranı müezzinim diye ortada dolananlardan daha iyi bilirim. Peş peşe geri doğru 8 tane Müezzin ve Müftü bulunduran soydan gelen biri olarak vaazın da alasını veririm!

Yani madem dine göre filan adam seçeceksiniz o zaman beni seçin AQ. Din konusunda RTE'den kat kat bilgiliyim!!!
kimseyi ilgilendirmeyen, sadece beyni ile düşünemeyen kişilerin sorgulayacağı kendine dert edeceği sorunsaldır.
Müslüman olup olmadığı beni ilgilendirmiyor. Lakin
çıktığı her televizyon programında ve mitinglerde Allah kelimesini ağzından eksik etmeyen bir siyasetçi. Bana nedense bu kadın bireleri tarafından yönetiliyor gibime geliyor. O kişileri zaten biliyoruz Amerika’da ki zat.
Ülkücüyüm, milliyetçiyim, Atatürkçüyüm ayağına hem sağcılardan, hem muhafazakarlardan, hem sol kesimden oy almaya çalışan bir siyasetçi gibime geliyor.
diyelim değil. suç mu?
Troll olmakla onunbunun çocuğu olmak arasında ki ince fark.
Herkesin Müslümanlığı kendine. Çomarlığın lüzumu yok.
Bu sorunsalın çözümü oldukça basittir:

Sana ne amk pezevengi sen kadının devleti yönetebilme yeteneğine bak ona göre oy ver.
Budistmiş amk. *
kimin müslüman olduğuna kim karar veriyor ?

donsuz akabeli mi ?

asıl merakımız ?

bu akabeliler müslüman mı.
Kendini * Allah sanan bir başka ak it zırvası.