bugün

anlayışsız gerizekalı,burnu kalkık böle bir halt işleyerek kendini zor kız zanneden
genelde sipariş ettiği yemegi ömrümde hiç yememesi ve kız arkadaşlarının, yanına gittiğinde ,hiç sıkılmadan kasıla kasıla anlatmasıdır.
kendinizi yeterince ifade edememişsiniz demektir, zira kişinin durumuna göre davranmıyorsa zaten onda 2.2 16v motor var demektir bir tur atıp inmek gerekir...
(bkz: en pahalı yemeğin bufalo çükü çıkması)
(bkz: adını bilmediğin yemeği yemek)
+ne alırdınız hanımefendi?
-lö kazık spesyal var mı?
+var, siz ne istersiniz beyfendi?
*lö arka kapı, garsonun spesyali olsun...
bi daha ki sefere dürümcü şahin usta'ya götürülmesi gereken kız..
eraserdır.
intikamın soğuk yenen bir yemek olduğunun farkında olan kızdır. ilişkinin geçmişini gözden geçirmek lazım.
menü var, menü var durumudur.

zaten paper moon gibi bir mekana gitmişseniz, vereceğiniz para az çok bellidir, göze almışsınızdır ya da umrunuzda bile değildir zaten. üç fazla, beş eksik farketmez. cebinizdeki paraya güvenmeseniz orda işiniz ne değil mi?
öyle bir yere değil de, orta halli bir mekana gitmişseniz, ordaki fiyatlar da bellidir. burda da fiyatlar arasında büyük oynamalar olmaz, üç fazla beş eksik gene farketmez. bir yemek 1 lirayken diğeri 100 lira olacak değil.

kısaca, dert edilmemesi gereken kızdır.
cebinde üç kuruşu yokken ayılık yapan kızdır. herşeyi erkek öder anlayışına kafayı tokmuş embesil kan emicinin tekidir. tez vakitte ayrılmak şarttır.
erkek arkadaşına kasıtlı olarak yapıyordur, muhtemelen g*tü kalkık bir kişiliktir.
yemekten sonra tatlı niyetine yaprak yiyeceğini bilen kızdır.
yemekten sonra hesabı karşısındakine yıkmazsa sorun yoktur. varmı böyle bir kız arkadaş demeyin efendim vardır.* olmalıdır.olacaktır.
(bkz: cüzdan bızıklamasından kaçınan kız arkadaş)
hesap alman usulü ödenekecekse sorun yok.
hesabı kendi ödeyecekse sorun yok.
hesabı, maddi zorluk çekmeden sevgili ödeyebilecekse eh hadi.
ama sırf pislik olsun diye, adamın cebindeki son paraya ya da kredi kartındaki son limite gözünü dikmişse yol verilmesi gereken kızdır. kınadım hakkaten bunu yapanlar var ki başlık açılmış diyorum...
En kısa zamanda terk edilmesi gereken sevgilidir.
kendi parasını kazanıyordur.
ne koparsam o kar'cıdır.

uzaklaşın anacım.
herşey fifty fifty denilmesi gereken kızdır. (bkz: hayat böyle arkadaş)
hesabı kendi ödeyecek olan kız arkadaştır.
lugatında alman usulü yoksa birazdan öğrenecek aptal kişi.
cüzdanımı almayı unutmuşum, bu sefer sen ödeyiver denilmesi gereken kızdır. gel gelelim ben öyle diyemedim. göte kaçtı afedersiniz.
yemeği sevdiği için seçiyorsa sesini çıkarmayacaksın
ama sırf pahalı olduğu için seçiyor ve yarım bırakıyorsa ya da azıcık yiyorsa siktiri çekeceksin.
afrikada insanlar açlıktan ölüyor demeyi de unutmayacaksın.
hesabı kitleyip akabinde terk edilmesi gereken kız.
sevgilisini düşünmeyen kız arkadaştır. oldukça gamsızdır.
yanında ucuz olsun diye çay, ayran, su gibi bilimum meşrubatları tüketmenize sebep olacak kişi.
karnı doysa bile 'aşkım paket yapır evde yerim' diyebilecek kızdır.