bugün

tüm gün oturup yiyip sıçmadıkları için oluşan yağların arkada birikmesiyle basket topuna benzeyen yumuşak cisim.
noter calisanlarin olmazsa olmazidir. tamam isiniz masabasi got buyuten is ama e asam 5 te cikiyosun git bi spor yap ya da evde yap en azindan gotu buyuk imajini sildir, bu halk bunu istiyor.
sabah 8 akşam 4-5 oturdukları için olabilir.
mühendis arkadaşlar özelikle iyi okullardan mezun olmadılarsa bence devlet memurluğu düşünebilirler , hem çok rahat hem de 4 bin tl gibi bir maaş söz konusu. ilginç bir şekilde çevre mühendisi alımı epey fazlaymış sanırım.
Arkadaşlar her Memur masa başında oturmuyor. Bu algıyı artık kafanızdan atın bi zahmet.

Son mesaimde daha öğle olduğunda bacaklarımı hissetmez hale gelmiştim.

Aldığım parayı da dışarıdan yediğim yemeklere veriyorum. Hatta onu yiyecek vaktimin olmadığı, soğuduğu için çöpe attığım zamanlar oluyor.

GötüM de çok şükür büyük değil. Ama masa başında otursam da büyük olmazdı muhtemelen.
Hiç sevmem bilirsiniz göt ince çizgim.
evvel ahir büyük götlü karılar tercihim olur.
yine birileri kpss de atanamamış.
açıöçası hareket kabiliyeti düşük işlerde ya da düznesiz sağlık besleneceğiniz işlerde ortak problemdir.
bir nevi meslek hastalığıdır.
bir de yaş alında evlenip çoluk çocuğa karışıp monoton hayata da geçildi mi oldukça sağlıksız bir durum yaratabilmektedir.
makinalaşmanın da etkisi ile artık günümüzde gerçekten çoğu beden işi ve iş yerlerindeki hareketlilik azalıyor.
düzenli spor programlarına katılmak önemli. hani en azından kendiniz yapamıyorsanızda çocuklarınızı küçük yaşta spor kurslarına yazdırın ki ileride sizin hastalıkalrınıza yakalanmasınlar.
Doğru olabilir atandıktan sonra bir senede 5 kilo aldim. Allahtan eksilerdeydim de fazla olmadi normale döndüm. Swh.
2 sini versem fena olmaz ama.
Memur diyince de aklınıza direk veznedeki teyze geliyor herhalde.