bugün

O zaman bas ampüle amuaa goyim
Sen AKP ye geç kanka.
bazen de doğu perinçeğe bas diyor şeytan. nabacaz bilmiyorum ki.
Sosyal medyada memleket ya da zafer partili insanların CHP'lilerce gizli AKP'li, kemalist maskesi takan aktroller diye yaftalanması bir bitmedi gitti. Şahsen ben ne zafer ne memleket partisini tutuyorum bununla birlikte ikisinin de çoğu şeyine katılıyorum. Ciddi ciddi Kılıçdaroğlu aday olursa -ki aday olacağa benziyor, aday olduğunda Erdoğan'a karşı hiç şansı yok- Ümit Özdağ'ı aday görmek isteriz.
Türk muhalefetinin cehapeye oy vermekle sonuçlanacak arada kalışı.

Geçin bu yüzde 0.1li parti geyiklerini. Hepsi çatır çatır cehapeye oy verecek.
burada zafer partisi ve memleket partisi muhabbeti yapan adam kılıklılar bunlara oy vermezlerse elleri kırılsın.aminnnnnnnnnnnn.
Lan aktroll bu palavraları o bu sözlüğe yeni giren sazanlar bile yemez.
Ekip halinde eksi verme ekip halinde nickaltı kirletme ekibinle çocuk kandırmayı bırakın bezdik artık.
Koşa koşa reise oy vereceksin.
Bu entryi de sildirmek için gammaz yetkili mod trolleri anında devreye sokmaya hemen başla.
ilk seçimde başkan Mansur gelecek sizinde tüm ızdırabınız bitecek.
Bu işler ümit hoca ile Muharrem olmaz.
Bunu herkes biliyor.
2001-2013 arasının azılı akp'si olan arkadaş millete iftira atmaya devam ediyor.
ha memleket, ha zafer.
ittifak dışı küçük partilere oy verme amacı nedir acaba.

boş oy da atılabilir ama tavsiye etmem.
la kara troll hala hayalle konuşuyon, mansur gelecekmiş nereye gelecek çay mı içecek kahve mi içecek bir sığınak ayarlayayım oraya yakışır ancak o. herkesin bildiği şey hiç bir şey bilmediğidir sen tam aynasısın ..