bugün

Biraz kaşınıyordur. Kesinlikle niyeti bozmuş taliplerine ben buradayım diye bağırkmaktadır.
(bkz: Selena gomez)
(bkz: rihanna)
(bkz: miley cyrus)
kesin olarak yolludur.
fazla söze gerek yok amacı bellidir kolaylık olsun diye fazla giyinmez.
(bkz: ebru destan)
sözlü ya da fiziksel tecavüze uğradığı zaman yüzde elli suçlu olan kadındır.
memeler baş kaldırmış
memeler baş kaldırmış
kavuşmuyor düğmeler
kavuşmuyor düğmeler
zalım oy gelin zalım zalım zalım

şarkı sözlerini aklıma getiren başlık.
kongoludur. dün, yani pazar günü mağazayı açtım arkadaş. Saat 4 civarı içeri bir kongolu hatun girdi, sanılanın aksine yüzünde tüy olmayan temiz kokan bakımlı el ve ayaklar ve ten rengi tangası ile çok fena bir şeydi. nezaketini de görmek için yemek olarak kanat söyledik. ben yemek yerken insanları izlemeyi çok severim iştahımı açar yani. hatunu 1 kez daha tebrik ettim. velhasıl kelam dün gece tam bir günah gecesi yaşadık beyler.
dişiliğini ön plana çıkaran cüretkar hatundur.
bakire değildir.
(bkz: genç abazalar tedirgin)
sütyenin yok mu lan senin diye içimizden bi soru geçirebilceğimiz hatun tipidir.
abazanları harekete geçiren kadındır. (bkz: meme ucu mu lan o)
ebru şallıdır. emziren kadın olduğu için gözüküyomuş, enteresan. anneler günü kutlu olsun bu arada ebrucum.
laiktir, chp'lidir. kendisinden ve memelerinden niye rahatsız olunmaktadır ?
çıplak olsa o kadar tahrik olmazdım.
memeleri özgürlüğünü ilan etmiş hatun kişisidir. elleşmeyindir hava aldırsın kapatacaktır. *
her türlü ısırılabilecek hatundur.
Eğer isteyerek gösteriyorsa ısrarla bakman gereken hatun tipidir.
gece gece abazalara bu başlığı açtırıp benim de abdestimi bozdurmuş hatundur. soyunsa bu kadar etkilenmeyeceğim yani, o derece tahrik oldum.
çirkinse bir anda çekici olan hatun.
hele bunu sevgiliniz giyerek geliyorsa tehlikelidir. madem öyle gelmişsin sergileyip bir yere kaçacığını mı zannettin. iki koklatmadan gitmeye çalışırlar. sonra ilişkimiz masumluktan çıktı. yok ebenin ... sen o bluzu giyerken çıkmadı mı. ben ellerken mi çıkıyor bilmem ne yaptımının masumiyeti.
kasten yapılmış bir hareket değildir.
üşüyen bir hanım kızdır muhtemelen.
8 metre öteden belli eder kendisini. ha bunun erkek versiyonu, ha dişi versiyonu hiç farketmez. teşhircidir. deşifre olmak istiyordur. eheuhe. o değil de siz milletin orasına, burasına mı bakıyorsunuz? desteksiz kauçuklu sütyen takarsanız, dikkat çekmez bağyanlar.