bugün

Gevezedirler.
çoğu kezban adı verdiğimiz kişilik sahibidir.
tamamı kezbandır.
tripkoliktirler. gevezedirler. halis anadolu kezbanlarıdırlar.
narsist insanlardır.
Uysal hatunlardır.
Kıllı ve esmer olmaları.
kaşar olmaları.

eksileyenler için nedeni:

eski çıktıgım sevgilimdi arkadan ilişkiye girmiştim adam gibi dogruyu yazıyoruz artımı verin
sempatik olmaları.
Kendileri olmaları.
çirkin olmaları.
üniversitede curve'e bindiren kız ismi.
gozlerinin buyuk olmalari.
haydar baş'ın seçim vaatlerine iman edip, 5000 tl borca girmeleri.
renkli gözlü olmaları.
şimdi düşündüm de garip bir tesadüf. kaç tane melike tanıdıysam ezberci kızlardı. sınavdan önce ansiklopedi ezberleyip sınavdan sonra okumayı bile unutan tipler. garip. cidden çok garip lan. nasıl benziyorlardı böyle birbirlerine? garip.
benim ilk okulda okurken tanıdığım elletiyordu. benden duymuş olmayın orospu olmuş diyorlar günahı diyenlerin boynuna.
kızdırlar.
hayatımda sadece bir melike tanıdığım için genelleme yapamayacağım durum.

o melike de ilkokulda sevgili falan konusunda yedek oyuncumdu. bir level üstlerine yazarken onu da yastık altında kötü gün dostu olarak saklıyordum.

ilkokulda da böyle piç hallerdeydik işte. tabi jubilemizi de ilkokulda yaptık. yıllardır sapız.
Palavere çok bunlarda.
Çok güzel olmaları, hafif şımarık olmaları ama bunun kendilerine çok yakışması,ilişki konusunda yalnızlığı tercih etmeleri.
sürekli canımlı felan konuşurlar. bu ne samimiyet yahu.(*_*)
çok güzel karakalem resimleri yapılır. karakteristik bir yüze sahiptir. sanata teşvik eder. bazen hacının bittiği, acının başladığı yerdedir. midyenin iç kabuğunda kalan lezzetli pirinç tanesini nasıl dilimizle çekmeye çalıştığımız zaman bizi sinir edip gelmez, hatta oraya yapışıp kalır. ya da bir kardan adam yaparsın ellerin buz kesmiştir fakat gövdesi bir türlü başıyla uyum sağlamaz, havuç burnunda dursa da işe yaramaz. yalnız başına oliver twist ın lapaya salladığı gibi kaşık salladığım havuçlu pilav işte. özetinde.
Yazılanlara hiç benzemeyen bir adet yazar kişisidir.
çoğu sözlük yazarıdır.
ha ayrıca 70 li kilolardalar.*