Seksi zürafa.
ucuza gıtmış.
akıbetinin ne olduğu merak edilen mahluk.

kim aldı acaba?
melih'e tweet attıracak hadise.

"zebra en son kaça olur?" diye soracağım az sonra.
piyasası düşen sığırları üzmüştür.
Alınmaması gereken Zürafadır. Melih Gökçek satıyorsa kesin bi pislik vardır.
o hayvanların vebalini üstüne alacağı kesindir.

o güzel gözlü zürafayı alan çocuk binicem üstüne vurucam kırbacı dediği zaman ne yapacaklar bakalım.
yazık değil mi o hayvanlara!

şakası bir yana, bunların hepsi ''kafası kıyak'' hayvanlar olduğu için gözden çıkarılmak istenmiştir.
veya bir yorumda denildiği üzere, belki de boyu uzun, herşeyi görüyor diye postalamışlardır.
yalan mı!
Evcil hayvanını satmıştır.
hangover 3' te rol alan zürafadır.
melih bu 65 yıllık anasını süsler babasına 500 gaymeden gakalar.
Zürafa falan satılır da fıskiyeleri kim kırdı kim?
kaçırılmaması gereken hayvan bence. vergisiyle beraber 315 i buluyor. piyasada 350 den aşağı bulamazsın. ki bu bi de hayvanat bahçesi zürafası, orman zürafası değil, bakımlıdır bu. tabi anlayan birine göstermek lazım, ikinci el ne de olsa vuruğu filan var mı bakalım.

misal bakkal yusuf'ta olsa bu, 500.000 den aşağı satmaz, limonun tanesine 1 tl diyen pezevenk koca zürafaya ne demez.
melih'in a.k, birşey olmamasını temenni ettiğim zürafadır.
melih gökçek'in ciğerinden 880 milyon kat pahalıdır.

(bkz: 5 para)

not: 1 kuruş 40 paradır.
(bkz: bunlar anasını da satar)
gereksiz, sacma, ama beklenen hareket. ataturkun kurdugu bu yer colken orman oldu. ataturk orman ciftligi sinirlari icersinde kalan ankara hayvanat bahcesi zaten bombos. yeni nesiller haberlerde degisik karakterleri gorerek hayvanlar hakkinda bilgi sahibi olacak sanirim.
yalnız değildir. aynı zamanda aslan - puma 11.000, zebra 66.000, ayı ve vaşak 2000 tl'ymiş.

belediyeye mail attım az önce, ordan bir aslan iki de vaşak sarın diye. cevap bekliyorum.
boku bokuna gitmiş zürafadır. ankara hayvanat bahçesi giderek boşaltılıyor. bırakın yer kalmamasını fazladan yer bile var la kimi hayvanlar için. gidin görün bomboş. sanki bir eksiklik var, sanki sanki hayvanlar içimizde...
adam normal zeka sahibi insanların beyinlerini yakmak üzere syronlular tarafından dünyaya gönderildi herhalde, zürafa satmak nedir ?

zehracan: aşkitommmm bana pahallı bir taşıt alırmısın
ibocan: jeep alayım istermisin ?
zehracan: bebişim melih züreyfa satıyomuş onu alsanda ona binsem
ibocan: (fatal error).
bonservis bedeli yüksek zürafadır.

ayrıca itiraf ediyorum bana sattığı zürafadır. işe binerek gidiyorum. karizmamı katlıyorum.