bugün

sağ gösterip sol mu, sol gösterip sağ mı vurmuş anlaşılamayan, beyin frekansımızı, bir üst bir alt dans ettiren mtv hakkında yorumudur.

otomobillere gelen %40 ötv zammını günde 1 tane az sigara içerek karşılayabileceğimizi bize öğreten açıklamadır. sigara içmeyen için kılıfınız nedir melih bey? günde 1 şişe az mı su içelim?

yoksa bu bir çelişki mi 3 ünü istiyorum. *

görsel
sayın melih bey, sigara içmediğim için ne hesabınız, ne ülkeniz ne de savaşınız sikimde değil. arabalara dokanmayın ulan!
devlet bahçeli ile fazla takıldığının göstergesidir.

yar'ab bir insan oğlu birilerini yalayacağım diye ne fikirler çıkıyor ortaya.

eyy melih gökçek. yapma. gün olur sende gidersin. zorla gidersin. o vakit görürüm seni. bu yalakalıklarını.
süper. zaten bu verginin muahatapları araçlarını üstüne alırken sigara içeceklerine dair taahhütte bulunuyorlar.

mesela ben sigara içmiyorum. bnm mtv mi sayın akp li sigara içen arkadaşlar günde 1 sigara az içerek karşılasın o zaman.

bide arkadaş vergisi kendi cebinden çıkmayan 4000 cc lik araçlardan inmediği için herkesi 1300 motor arbaya biniyor sanıyor heralde.
milli savunma, marlboro, mtv. anazikim beynim yandı.
sayın i.melih

yazlık sarayımız günde kaç dal sigaraya mal oluyor.

insan merak ediyor.
O değil koskoca maliye bakanının soyadını yanlış yazmış. Bunlar devlet geleceğinde hoş karşılanmaz Melih bey. Alelhusus 1.3 arabaya binen Marlboro içmiyordur bence. Eşyanın tabiatına aykırı çünkü. Mavi lark içiyordur kesin. Bence mavi lark üzerinden yeniden hesaplayalım.
Sen ilk önce milletin kıçındaki dona kadar al, millete yeni don alacak iş imkanları sağlama, sonrada bir paket sigara parası kadar vergi vermeyen siktirsin gitsin de.. .
Milletin gitmeye imkanı olsa vatan demeden, millet demeden sizden kaçar gibi gidecek ama....
He bu arada RTE nin, sarayının, ailesinin yıllık masrafı kaç tır sigaraya denk geliyor, onuda bi hesaplasana fişkiyeci bey....
(bkz: halk ağır vergiler altında eziliyordu)
kaç karakter ediyor?
E ben para yerine her gün biriktirdiğim malborayı gotursem iş hallolur mu ki?

Söz her gün bir dal veririm...
Olur mu öyle şey.
Vatan haini melih.

Savunma sanayimizin gelişmesi için daha çok sigara için. Daha çok meyveli soda için. Bir arabanız mı var bir tane daha alın demen gerekiyordu.

Sen millete vergiden kaçınmayı mı öğretiyorsun. Hain.
Ampuller pırıl pırıl.
(bkz: vergi vergi diye nicesine sarıldım/#37857620)
40 yapar.
şakımıştır.
yiğidim aştı kendini.

bunların öteki dünya korkusu yok mu ?
Şuna karakter sınırlaması getirin de bir daha görselli tweet de atamasın.
200 megabayt ram’e sahip muhaliflerin beyni yanmış, kıyamam.
a dinini siktiğim sigaradan sanki vergi almıyorsunuz . sigara vergisi olmasa ülke batacak adam hala az için diyor.

karışmayın lan sigaraya hayvanlar.
dövlet bizden otlaniyir !

görsel