1. 1.
    sağ gösterip sol mu, sol gösterip sağ mı vurmuş anlaşılamayan, beyin frekansımızı, bir üst bir alt dans ettiren mtv hakkında yorumudur.

otomobillere gelen %40 ötv zammını günde 1 tane az sigara içerek karşılayabileceğimizi bize öğreten açıklamadır. sigara içmeyen için kılıfınız nedir melih bey? günde 1 şişe az mı su içelim?

yoksa bu bir çelişki mi 3 ünü istiyorum. *

melih beyin beyin yakan tweet i
    30 -1 ... kuresel ikinma 2
  2. 2.
    beyin yakan tüvittir.
    12 ... erectov
  3. 3.
    sayın melih bey, sigara içmediğim için ne hesabınız, ne ülkeniz ne de savaşınız sikimde değil. arabalara dokanmayın ulan!
    9 -1 ... tasaklara ufleyen adam
  4. 4.
    ulan o değil de herif bakanın adını bile yanlış yazmış...
    6 ... puhu
  5. 5.
    devlet bahçeli ile fazla takıldığının göstergesidir.

yar'ab bir insan oğlu birilerini yalayacağım diye ne fikirler çıkıyor ortaya.

eyy melih gökçek. yapma. gün olur sende gidersin. zorla gidersin. o vakit görürüm seni. bu yalakalıklarını.
    5 ... i am lucifer
  6. 6.
    süper. zaten bu verginin muahatapları araçlarını üstüne alırken sigara içeceklerine dair taahhütte bulunuyorlar.

mesela ben sigara içmiyorum. bnm mtv mi sayın akp li sigara içen arkadaşlar günde 1 sigara az içerek karşılasın o zaman.

bide arkadaş vergisi kendi cebinden çıkmayan 4000 cc lik araçlardan inmediği için herkesi 1300 motor arbaya biniyor sanıyor heralde.
    2 ... flat head
  7. 7.
    belki metnin sonunda özet geçmiştir diye sondan başlayarak okuduğum açıklamadır. muhtemelen en mantıklı cümlesi de son cümledir, zira geri kalanını okumadım.

"gitsin başka bir ülkede köle gibi yaşasın." en kısa zamanda, en makul fırsatta gideceğiz başkanım, içiniz rahat olsun. bu ülkeyi size ve sizin gibilere bırakacağız, nah size artık vergi diyeceğiz.

oh.
    1 ... sertacordar
  8. 7.
    Demek günde 2 sigara az içsek evi arabayı alırız. Teşekkürler sayın i. Gökçek.
    3 ... testester10
  9. 8.
    milli savunma, marlboro, mtv. anazikim beynim yandı.
    4 ... di anforgivin
  10. 9.
    sayın i.melih

yazlık sarayımız günde kaç dal sigaraya mal oluyor.

insan merak ediyor.
    3 ... timur cengiz hulagu