bugün

maksimum böyle olur işte.
bana kimin yetkili oldugunu söyle, sana seviyeyi söyliyeyim.
ayarlarım > hesap kapatma > hesabımı sil butonları ile kurtulunabilecek sözlüktür. gidin kardeşim ne olur gitmeyin diye yalvaran mı var size ? istenmediğin yerde beğenmediğin yerde durma ki adam olarak ansınlar.

alttaki yamuk kafalı içinde geçerli. madem beğenmiyorsanız gidin kardeşim ? ulan sözlüğün bu halde olmasının en baş 2 sorumlusu başlık açıp sözlükten şikayet ediyorlar şaka gibi.
müslümanları aşağılandığı silik yapmaya zorlandığı hristiyan ermeni kotolik dinsizlerin baştacı yapılmaya çalışıldığı sözlüktür. evet.

görsel
Sözlüğün tek iyi yanıdır. Lucas gibi omurgasızlara dert olmuş.
--spoiler--

git diyene bak. kendisi uludağ sözlükte daha yazmayacağım deyip dünya sözlüğe gidip tıpış tıpış dönmüş şahsiyet.

--spoiler--

dede bu akşam dul veya gürcü kadın bulamadın hırsını benden mi almaya çalışıyorsun azgın of tekesi * yaş 93 olunca iyice bunamışsın. ben bir daha buraya dönmeyeceğim diye bir şey demedim o bir kampanya idi onlarca yazar vardı bende katıldım. hatta sende geldin oraya 40 tane mesaj attın "ben seni biliyorum müslüman çocuksun" falan diyordun ne oldu ? az biraz balık malık ye zihnin canlansın yalan yanlış hatırlıyorsun her şeyi.