bugün

çok ilginç bir durum.

allah'a, peygamber'e ve islam dinine hakaretler edildiğini iddia edip, buna dair tehdit mektubu yazmak çok ilginç geldi bana.

alemleri yaratan allah'ın, gece kalkıp miraca çıkan peygamber'in, bir sözlük yazarı tarafından korunmaya muhtaç olmaması lazım. kendilerine hakaret edene elbet ceza verecek kudretleri vardır diye düşünüyorum.

edit: allah, kitap, kuran, peygamber, dinimiz diyerek hodri meydan mektubunu yazan yuzırın sözlükte girdiği bir önceki entrysi de şu;
görsel
Walter whiteı tanımıyorum. Karısını da tanımıyorum.

Mektupla korumaya hakkım var mı?

Ne boş muhabbetiniz var mk.
Yav sen önce uçkurunu koru denilmesi gereken dinci.
biz bunun cevabını 15 temmuzda verdik. aslında bugün 16 temmuz ama dün görsem dün verirdim cevabı idare edecekler artık..

(#44889278)
Amir khan'ın peekay (p.k.) diye bir filmi var.

Kainatı yaratan Allah'ı ya da budayı ya da zibilyon tane hindu tanrısını korumaya çalışanları anlatıyor. Hindu aksanıyla Wrong number deyişleri çok komik.

izlemediyseniz muhakkak izleyin.
kendilerini dinin, allah'ın koruyucusu zanneden bu tiplerden kimseye hayır gelmez..
bu gibi çabaların içinde olan insanları hiçbir zaman ciddiye almayınız.
bunlar kan emici kenelerdir.
entry yazıp ateizmi korumaktan daha mantıklı ameliye.
en doğru din bu ise agresifleşmeye gerek olmadığını düşünüyorum.

allah sizi yakcak nasıl olsa de geç ben öyle yapıyordum en azından. sonra dinden çıktık işte.
dededeki libido arşa ulaşıyor. adama madam demez kayav valla. sözlükteki midillicilere duyurulur.