Uzun zamandan beri hayalini kurduğum arkadaşlıktır.
Sanıldığı kadar zor değildir.
içine sürpriz hediyeler konulabilir.
ilgili arkadaşlara duyulur.
Zekadan ziyade hayal gücü yüksek kişilerin başvurmasını istediğim ilandır.
An itibari ile aranandır.
yazık la dedirtmiştir. telsiz de verelim mi yanında.
*
(bkz: up up up)
gönder gelsin dediklerimdir.
beyaz yarasa ile gönderilmiştir.

http://mbsadam.tumblr.com...-ile-gonderilen-mektuplar
Bende hep hayalini kurmuşumdur. Adını söylemesine bile gerek yoktur, heyecanlı, güzel betimlemeler yapabilen biri olabilir, şiir yazma yeteneği olursa daha iyi olur. Karşılıklı olarak şiirlerimizi paylaşır, gizemli bir arkadaşlık kurarız. Not:ciddiyim lan ben, mesaj atın.
mektup yerine e posta olması daha mantıklı olacak uygulamadır.

O kadar posta parası ödeyemem be bir kağıda 50 euro oho yok gelmez bana o iş
dumanla olanı makbuldur.
Sevgili mektup arkadaşım,
seni ben çiçeklerden böceklerden.
hikayelerin, eski filmlerin konusudur. birbirini görmeyen iki insan yıllarca mektuplaşır birbirini çok sever buluşurlar kadın gül takıcam der ordaki nenemize gülü verir çocuğumuz da karakterli bir şekilde nenemize bakar nene de der seni çıkışta bekliyo bu bir sınavdı geçtin. Şimdiki sosyal ağdan arkadaş edinmekten farkı yoktur. Her ne kadar romantik romantik anlatılsa da gerçekte hiç sonsuz aşkların tarzında bi olayı sağlamamıştır.
an itibariyle aranmak istenendir.
siddetle istenen fakat ne yazik ki insanlara guven kalmadigindan tarafimca da yapilamayan. yapilmamasi da gereken.
mektup arkadaşı arıyorum.
Mektubu benden önce annemin okuyacağını düşündürten konu başlığı.
kalemimi sivrelttim bekliyorum.
almanca yazacak biri. gelin
Sene olmuş 2015 millet uzaya çıkıyor gelmiş burda fantazi yapmaya biraz gelişelim.
eğlenceli olabilecek aktivite. aslında güzel de olur fakat nasıl söyleyeyim burada veya başka bir internet mecrasında, telefonda saniyelik anlatabileceğimiz bir olayı neden mektupla 2 hafta gibi bir süreye vuralım ki? evet çok egzotik geldi bana ama. kafam bir an karıştı fakat zevkli olabileceğinden canı gönülden yapmak istediğim aktivite. benim gibi eğlenmek isteyen biriyle yapmak istiyorum ben bu hadiseyi..
kemal sunalın bununla alakalı bir filmini akla getiren durumdur.
mektup arkadaşı arıyorum. söyleyeceklerim bu kadar.
size kalbi kadar temiz bir sayfa ile mektup yazacak birini arıyordur.
zamanın modası güzel de bir olayının tekrarı için kolları sıvamış yazar isteğidir. iyi düşünmüş.
Adresi verin ben böbreği postalarım.
whatsaap var.