bugün

Bu adam hata yaptı diye orospu evladı souza oynayacaksa vay babanın kemiğine.
dünkü maçta soyadının hakkını vermiş futbolcu.

(bkz: vardar ovası)
Miadı dolmuş veteran futbolcu.
Ayakta duramayan çakma stoper.

insan bi kere demez mi "hoca beni harcamak mı istiyosun?!" benim yerim stoper değil desene koyun herif!!
adam ön libero amk son 2 yıldır stoper olarak deniyorsunuz adamı. adamın kumaşı o mevkiye uygun değil işte anlayın çok mu zor bunu farketmek. alternatif olarak oynatırsınız eyvallah ama onun yerine başka stoper özellikli oyuncu koy kafan rahat olsun. adama suç bulmayın hoca ne derse onu oynamak zorundasın iyi ya da kötü.
d e f a n s i f. o r t a. s a h a.

s t o p e r. d e ğ i l.

allah aşkına biri bu adamı ilk kez stoper oynatanı bulsun ağzını burnunu kıralım be.
milli takımın hiçbir mevkisinde oynayacak kapasitesi olmayan tipik bir fenerbahçe vasatı. oynadığı takım ne ki kendisi iyi olsun açık ve net.
harbiden de topal.
beşiktaş forması giyme hakkını 2 sene önce kaybetmiş kaybeden. gökhan gönül'le birlikte gelmiş olsaydı şimdi mutlu bir şekilde büyük takımda oynuyordu ancak kendisi fenerbahçe'de kalmayı seçerek kaderine razı oldu. artık a takımda işi yok b takımımızda takılsın açık ve net.
Beşiktaş'ta iyi iş yapar. inşallah transfer gerçekleşir.

Not. Gs. :D
bana kalırsa fenerbahçeye zerre kadar faydası olmayan oyuncudur.
Bir fenerbahçeli olarak söylüyorum Siktirip gidebilir.

Ligin en iyi orta saha oyuncusuydu. Artık bitti.

Fener bunun yüzünden avrupa dan elendi. Ligde de bunun yüzünden geride. Bu sene Oynadığı hatasız maç yok.

Yaşlandı artık ya da iyi çalışmıyor.
aykut kocaman'ın yeni takıntısı.
Örümcek adam efsanesi Bitmiş.. ah memedim.. kafan nerelerde? Bedenen sahadasın ama ruhen yoksun.. bu ne kadar hata ya? ilk defa sahaya çıkmış gibi elin ayağına dolanıyor.. topu ya rakibe ya taca ya aut a atıyorsun.. acilen toparlanman lazım...
görsel
Gizli golcü oldu çıktı bu da.
Örümcek yine sahnede.
Düz orta saha oyuncusu.
Gol atamayan ndiaye ya da tolgay gol atan topaldan daha fazla katkı verir.net
oyun içinde çok istikrarsız 10 dakika süper oynuyor sonraki 10 dakika 1 metre yanına pas atamıyor.
5 sene önce ligin en iyi defansif orta sahasıydı şimdilerde çöp.
Galatasaray'da iken iyiymiş, sonra düşüşe başlamış. Lan bu adam fenerbahçe'de altın günlerini yaşadı. Bu sene biraz formsuz ama hâlâ josef ile birlikte ligin en iyi defansif orta sahası.

Edit: emre belözoğlu kaptanı da unutmayalım tabi.
Eleştirenlere yerleştirmiştir.
Kendisine bok atanlara golle karşılık vermiş adam. Evet.
Cenk'i iterek golü kendi atmıştır.
Atibayla birlikte tv8de eski futbolcular profesyonel futbolcular maçında iyi ikili olurlar.

Beşiktaş bu saatten sonra mehmet topalı bedavaya gelip maaşsız oynasa bile almaz.

Ayrıca bu sezondan sonra okay da alınırsa atiba da oynamaz.