bugün

bok yoluna gitmiştir.
videosunu ilk izlediğimde viral reklam sanmıştım ama değilmiş. Umarım gittiği yerde mutludur, verdiği karardan pişman değildir.
Güzel insandı.
Yaşama motivasyonu kaybettigi sebep olarak sunup ardında bir video bırakarak intihar eden biri.
Yerinde olmak istemeyeceğim kişi.ama ölünün arkasından çok da konuşulmaz.
Şu salağın başlığını ikide bir hortlatmayın amk! Adam son şovunu yaptı gitti, embesiller onun peşinden konuşup duruyor. Bitin artık ulan!..

Beybi!
ışıklar içinde uyu reyiz..
bok yoluna gitmiş bir abimiz.

(bkz: Rip)
herkesin ulaşmaya çalıştığı yerlere geldiği halde, bana göre şımarıklık edip intihar eden şahıs. ben allah´a inanıyorum, ve kuran-ı kerim´e göre en büyük günah intihar etmektir. ne olursa olsun, allah´ tan en hayırlısını dileyeceksin.

allah herkese rızkını verir.

bi de...zaten öleceksin, yani dünyaya kazık çakmayacaksın.

almanya´da bi tane adam, 200 milyon euro servetinin 120 milyonunu ekonomik krizde kaybetti diye intihar etmişti. mehmet pişkin´in yaptığı da ona benziyo.

o 120 milyon kaybetmiş adamın elinde hala 80 milyon euro olduğunu tahayyül edememesini ben anlayamıyorum. lotto´da çıkan en büyük ikramiyenin 4katı daha fazla serveti varken bir insanın intihar etmesini ben algılayamıyorum.

bugünden itibaren 50 yıl sonra, bu sözlükte yazan insanların yüzde 90´ı zaten ölmüş olacak.

bizim de başımıza neler neler geldi. n´apalım?...ben de ev yaptım, 300 bin euro para kaybettim, karımdan boşanmak durumunda kaldım, ve kadın neyim var neyim yoksa elimden aldı.

feci vites küçültmek zorunda kaldık. ama n´apalım.

hayat bu.

mehmet pişkin´i örnek almayınız.
ataisttir.
Bugün yine videosuna denk geldiğim zat. Adam ölümü o kadar güzelleştirmiş ki. Onu hiç bir zaman tanımadım ama çoğu yakınımdan daha yakın hissediyorum kendime. Tekrardan güle güle güzel insan.
içime dokunan adam.
Hassas ruh.
Ulan ne özendiniz ne özendiniz be! idole bak. Adamla 2 dakika konuştunuz mu da idol olarak görüyorsunuz? Nasıl adamın iyi biri olduğuna kanaat getirdiniz? Saçma ve ergence düşünmeyin.
Bazen dedikleri çok mantıklı geliyor bana.
uzun zaman sonra kendisine bir güncel gürsel artıktay şarkısının videosunda denk gelmem ile hüzünlenmeme neden oldu. ne denir bilinmez.
Ergenlerin umudu eziklerin kahramanıdır. Kimse kusura bakmasın da güçlü işe yarar bi adam olsaydı intihar etmezdi.
Adamı bi rahat bırakın aq öldüğüne bin pişman ettiniz.
Sonu hiçlik olan hayatını biraz erken sona erdirmistir. Bir anlamda tum bu anlamsizliga son verip, sonsuza dek kaybolmayi yeglemistir. nitekim asıl mallık hayatta anlam aramaktir.
YouTube aracılığıyla sürekli karşıma çıkıp O meşhur gülümsemesini fırlatan huzurlu deli.

Bir mesaj vermeye çalısıyor galiba.. aman neyse. *
görsel
Ergenlerin abartmaya bayıldığı kişi. Evet.
Videosuna geçenlerde denk geldiğim ve izledikçe kendimi kötü hissettiğim biri.

Bir insanın intihar eşiğine gelmesi, artık kaybedecek hiç bir şeyinin kalmamaması, hiçliğe gideceğine yürekten inanması o kadar korkunç bir şey ki.

Gerçekten iman bu noktada insanı çekip koparıyor bu düşüncelerden.

Tekrardan inançlı bir insan olduğum için şükür ediyorum.

Allah bu kadar çaresiz bırakmasın kimseyi..
yeter artık da. youtube anasayfamda bu adamın videosunu görmek istemiyorum. 80 kere ilgilenmiyoruma tıkladım, hala geliyor.
cayır cayır yandığını nereden biliyorsunuz? beraber yanıyormuş gibi anlatmayın.. ha yaptığı saçma bir hareketti, bir sürü gerizekalıyı intihara özendirdi ama iç dünyasını bilemeden de yargılamamalıyız..
farkettiniz mi bilmiyorum eskisi gibi hic bir seyin tadı yok arkadasliklarin dostlukların bayramların akrabaların kalbinize girenlerin çıkanların kafanızı kaldırın bakın biraz etrafınıza herkes mutsuz herkes bezmiş hayattan intihara meğilli insanlar yetişiyor bu dünyada artık. bazı mutluluklar bazi sevincler koparılmış her birimizden ne yapalım bizde herseye rağmen yaşayarak kafa tutuyoruz hayata herkese bol şanslar şans yanınızda olsun
intihar ettikten sonra muazzam bir ün kazanmıştır.
güncel Önemli Başlıklar