bugün

Osman sinavin yarattığı ikinci miroglu vakasıdır.Kenan imirzalıoğlu canlandırmaktadır.
sürekli kendi kendine konuşup resmin karşısında rakı içip resme kurşun sıkan adamdır. lanlı lunlu konuşmayı da pek sever kahramanımız.
"lan ben senin içinde olmadığın tek bir hayalim bile yok derken sen gittin o züppenin metresi oldun." cümlesini her bölümde itinayla söyler. izliyor muyum? evet.
Acı hayatın keko karakteridir. Diziyi ortama uyup bikaç bölüm izledikten sonra napıyorum lan ben deyip bırakmışımdır. En çok izlenen dizilerden biri olması itibariyle memleketin haline bak dedirtir.
hikayesi türk filmlerinde karma yapılıp ortaya cıkan dizinin kahramanıdır. nermin ve mehmet'in basına gelen olaylar bir cok filmde işlenmiştir. ayrıca kendi halinde bir mahalle delikanlısının güce paraya ve silaha kolayca erisebilmesi sacmalıgını icermektedir . cok izleyeni vardır birde diziyi izlenir kılan en büyük faktör müzikleridir. kubat'ın seslendirdigi cok güzel sarkılarla süslenir.
izleyerek hayranı olunan bir dizinin karakteridir.

fakat osman sınav'ın iki dizide de "kosova" karakterini işlemesi ile ( kv ilk bölüm - ali candan'ın kosova harekatı ) dikkat çekmiştir. meğer osman sınav, kosova kökenli bir arnavutmuş, ben de yeni öğrendim.
kenan imirzalioğlu nun oynadığı en kötü karakterdir.
1 tutam yusuf miroğlu, 2 baş acıların çocuğu emrah ve 2 tatlı kaşığı yılmaz güney'i iyicene karıştırınca ortaya çıkan yeni nesil kahraman.
polat alemdar'ın halkın içindeki versiyonudur. biraz daha fakir, biraz daha mütevazıdır fakat onun da anlatılacak çok güzel bir hikayesi vardır. arabeskçisi,rapçisi,rockçısı,metalcisi,bluescusu,death grindcore'cusu,hardcore-metalcore'cusu her tarzdan insanı birleştirebilen yüce insandır.
memleketi bağımsızlığını ilan etmiş tv kahramanı.
gün onun günüdür.
(bkz: kosova nin bagimsizligini ilan etmesi)
kenan imirzalıoğlunun canlandırdığı,acı hayat dizisinin ağır abisidir.
"ulan, çok başka sevdim seni be." repliği ile aklıma kazınmış karakter.
Kendisine siktir çeken nermin orospusu, başkasının eşi olduğu, hatta o kişiden hamile olduğu halde göz koyabilen. Kaçırmayı, kendisine eş yapmayı düşünen namussuz. Hasan cin de yüzüne söylemiştir bunu acı hayat hikayesinde.
tersanede kaynakçıydı.kervancıoğullarından intikam almak için tersaneden ayrıldı.
Şu sıralar sürekli aklımda dolaşan dizi karakteri. Tekrar dönse de izlesek.
Diziyi biliyorum ama hiç izlemedim. Kendisinin silah satın aldığı bir bölüm youtubeda dolanıyor. Silah satıcısı tipik Türk esnafı. Sana çok yakıştı boyuna posuna iyi uydu diyerek silah satan bir karakter.
kervancıoğlu'nun imparatorluğunu bitirmiş bir yiğit adamdır.
Dadaylı kosovalı cerrahpaşalı vs diye bir zamanın dizi klasipidir.