bugün

tiyatro bölümlerinde diksiyon, ses, konuşma, vurgu, tonlama, etkili konuşma vs vs konuşm ile ilgili her türlü konuda "nasıl olunmaması gerektiği" konusunda ders olarak okutulabilecek olan şahıs.
(bkz: madrid in midyat ilçesi)
Belki kendim çekmedim nerden biliyosun yanımda mıydın? Diye suçlamalara yanıt verebilitesi yüksek gazeteci.
geçmişte ne bok yediği umrumda olmayan ancak ne halt etmeye haber bülteni sunduğunu merak ettiğim adam. az önce televizyonda kanal d rast geldi ve yalnızca 5 dakika sabredebildim kendisine. hiçbir akıcılık yok tarzında. zırt pırt takılıyor, kelimeleri yanlış yerlerde kullanıyor ve tüm bu hatalarını örtebilecek bir karizması/albenisi de yok. biri bu adama haber bülteni sunamadığını söylemeli bence.
Yasi geregi haber bultenini yarrak gibi sunmasi ve mal mal yaptigi esprilerini gormezden gelirler bu abimizin. Komik gelir bana hep kendileri.
görsel
Aylik 52 bin $ maas alan kisi.
çoğu kişi öyle böyle bi yerlere gelip bir şeyler oluyor ama bu adam nasıl bir kanalda haber sunuyor çok enteresan.
Bilgili ama bilgisini aktaramayan gazeteci.
kendimi bildim bileli yasli olan adam. artik yeni nesillere bi yol aciver. bi zahmet. (ayrica nasil bir tipse gencken de yasliymis kendisi, her hali garip)
aziz yıldırim dan kadıköy maç izlemek izin isteyen haberci.
Az önce haber programında kusura bakma cemre yemeğe gelemiyorum cepten yazıcagima buradan soyleyim demiştir.

Not : kendisini sevmem
kanal d ana haberde kilometrelerce araç kuyruğu var acaba karşıya geçebilecek miyim diye muhabirine soran renkli haber sunumları ile tanınan abimizdir.
izlemeden edilemeyen.
hamit altıntop'la kesinlikle bir akrabalığı bulunan adam. uzatmayın şunlara mikrofon falan.
http://www.youtube.com/wa...mbedded&v=YTM5nqRnYDI
360 derece dönebilen bir insandır başbakanın yalakasıdır.

Kendi sitesinde hayatını okuyorum çok fakir bir cocukluğum vardı, köşkte doğdum vede büyük elçi dayısından söz etmiştir büyük elçl dayısı olupta köşkte doğan ilk fakir olsa gerek.
1964-2012, 48 senelik yayın hayatında ilk defa kayda değer bir şey dedi ya la! ben de ona şahit oldum.
kendisisnde tiksindiğin haber spikeridir. işini ona buna yalakalık yapacam diye çok kötü yapmasına rağman halkın bu adamın neyine sempati duyduğunu anlamıyorum. gerçi bu halk neler neler yapıyor ve dahada yapacak o yüzden şaşırmamak gerek.
bulent arinc'a 'milletin halkin vicdani' diyebilmis adam. senin gazeteciligini de, yayinciligini da... yeni nesillere yol ac artik amk.
görsel
alfabede ı harfine tepki olarak doğmuş sunucu, kişi.
ishal mağduru kişidir. you will never walk alone
An itibariyle 'Kök Hücre Tedavisi' diyeceğine 'Kök Hücre Tecavüzcüsü' demiş ve bizi yarmıştır.
çok yakın bir kaynaktan aldığım habere göre hayatını kaybetmiş haber spikeri. eğer doğruysa mekanı cennet olsun.
Gafları ile tanınan kanal d haber spikeri.
güncel Önemli Başlıklar