bugün

her fotoğrafında köpek gibi dilini dışarı atarak seksi gözükmek için ekstra çaba sarf eden hatun. kızım zaten seksisin tamam kabul ediyorum. ne manası var o dili her seferinde malak gibi dışarı atmanın? şu tipe bak allah aşkına. dilini kopartacağım bunun ya. sinirimi oynattı.

hiç üşenmedim kolaj gibi dilini çıkardığı resimleri topladım. artık, bünyemde nasıl hasarlar bıraktıysa?!!

görsel
ne? noluyor?
amacın ne kızım? ondan sonra konuşursunuz celebrity olarak, "ay seksi gözükmek için bişi yapmıorum, artık projelerimle gündeme gelmek istiyorum ben yaa" filan diye. sen böyle dil fetişisti gibi çıkartıp dur o dilini. dil fetişizmi var mı lan acaba? öyle salladım birden. vardır herhalde. her bokun fetişizmi var, dilin de vardır elbet. yoksa da megan'ın bu üstün çabası neticesinde olacağını düşünüyorum.

neyse, konuyu dağıtmadan son sözümü söylüyorum sana bak megan. adam ol adam. sok o dilini içeri. yırtarım kızım senin o dilini.

sapık kadın! azmış! azgın kadın seni.
(#6554917)
overrated kelimesinin tam karşılığı. tamam iyi hoş, güzel de olabilir kimine göre ama sadece bu kadar. vay kainat güzeli yok insan değil, abartmaya gerek yok bence. ha bir de son isteğim siz fox hayranları, kötülemeden önce şu son kısma da bir göz atınız.

esmer ali larter bu, aynı ağız, diş yapısı aynı salak bakışlar...

görsel
görsel

haydi şimdi bütün eller butona...
overrated diye bir kavram varsa, tastamam karşılığı olan kadın. şahsen beyaz' ın amerikan ünlülerinin karşısında ezim ezim ezilmesine uyuz olurum, bu kadında resmen çileden çıktım artık.

bir kere bu kadının türkiye' ye önyargı ve muhtemel bir aşağılama niyetiyle geldiği ortada. zira insan istanbul' u bilmeyebilir, gerçekten bilmeyebilir. şahsen ben gitmediğim ve muhtemelen ömrüm boyunca gitmeyeceğim onlarca amerika şehriyle ilgili detayları bilmemi gereksiz buluyorum. sevdiğim filmlerin çekildiği şehirlere dair bir şeyler biliyorsam biliyorumdur, kadının istanbul' u araştırmasına sebep olacak bir şey yokmuş ki araştırmamış. ancak bu bilgisizliğini dile getirmek istiyorduysan bunu "ben istanbul' un bu kadar büyük olduğunu bilmiyordum." şeklinde de belirtebilirdin, bu durumda kimseden de tepki göreceğini sanmıyorum. ben burayı kasaba sanıyordum yeaa demek cehaletten de öte bu kişinin sosyal olarak sorunlu olduğunu da gösterir, çünkü karşındaki insanları kırıyorsun ve bunun farkında değilsin ya da bunu umursamıyorsun, ikisi de sorunlu benim gözümde.

zaten beyaz şov' daki konuşmalarından da tahminlerimin doğru olduğunu anladım. bilmiyorum sizde şu var mı bilmiyorum sizde bu var mı tavrı önyargının göstergesiydi, ki yer yer aşağılayıcı laflar etmeyi sürdürdü. tavrını izlerken aklıma gelen şey, hani "almancı"lar olur ya, açıklamaya üşendim şimdi, aynen öyle bir tutum ve buram buram her yerinden iticilik akıyor.

güzelliğine gelince. ben bir kadında asalet ararım. megan fox' un sersem bir cahil olmasını da bu yüzden affedilir görmüyorum. marilyn monroe örneğini alalım. marilyn' e taparım. ama biliyorum ki marilyn güzel değildi, audrey gibi bir hatun varken ona güzel dersem çarpılırım. ama marilyn' le beş dakika geçirmek için bugün bile her şeyini verebilecek erkekler var ki bunlardan biri de benim ve bunun sebebi o kadının dünyanın en güzeli olması değil.

görsel

şöyle bir pozu megan fox' a katiyyen verdiremezsin. kariyerinin zirvesindeyken çıkacak, tarihin sayılı çarpışmalarından birinin yaşandığı cepheye girecek, tek tek bütün birlikleri gezecek, bir de bu sırada kimse ondan istemediği halde yabancı bir ülkenin üniformasını giyecek, bir de para almayacak. böyle bir kadına sahip bir sinema bugün ay bilmiyorum ki sizde wii var mı diyen almancı çakması bir kadının eline düştü.

megan fox' a çirkin diyemem, ortalama üstü bir güzelliğe sahip olduğunu kabul ediyorum ve evet estetik cerrahî sayesinde gerçekten güzelleştiğini de kabul etmem lazım. ama bu kadına da taş diyorlar, ben onu anlamıyorum. 163 boyunda yahu, boyundan sürekli yakınıp durduğunuz türk kadını için bile kısa 163. Beğenirsin beğenmezsin git Blake Lively' e taş de, Charlize Theron' a de ama yarı sentetik, bastıbacak bir kadın nasıl oluyor da piyasanın en taş hatunu oluyor ben de bunu anlamıyorum, anlayan varsa beri gelsin.

özetle, ben bir kadının güzelliğine tek kriter olarak yüz güzelliğini ve fiziğini almıyorum; ancak o kriterlerle bile sınıfta kalıyor megan fox. evet, dünyadaki kadınların beşte dördünden falan güzel olabilir sizin gözünüzde, belki öyledir de bilemeyeceğim; ama megan fox anneannemle aynı ligde yarışmıyor. bu kadın eğer oyuncuyum, mankenim diyorsa onlarla kıyaslanmalı ve o piyasada ortalamanın altında bile kalıyor kendisi.
sudan çıkarken ki, yüksek çözünürlüklü rsimleri için: http://dontlinkthis.net/movies/hires/meganfox4/
edit: böyle bir hizmet thy de bile yok
bu kadar çok bikinili poz verip sonrada "seksiyim ya kahretsin" diye ortalıkta dolaşan komik biseksüel tip. bi de seksi olmaktan bıkmış. ay yesinler. * ulan memeni poponu ezberledi herkes.

seksi olacağım diye meme açma, dili çıkarıp yalanarak pozlar veriyorsun. hayır, kimi kandırıyorsun kızım? eski resimlerini gördüm ben senin. yan komşunun kına gecesine gidip göbek atan varoş kızlara benziyormuşsun. inanmayan baksın.

görsel

resimdeki kendine güvensizlik ve cici kız tavrına bakın. şimdi seks tanrıçası oldu sümüklü. angelina'ya benzeyeceğim diye dövme döşemiş vücuduna da. yok kızım öyle dudak pörtletmekle, dövmeyle filan angelina gibi olamazsın. angelina'ya çarşaf giydirsek bile seksi olur. çünkü seksiliğin göt baş açmakla olmadığını kanıtlamış bi insandır kendisi. sen yırt kıçını, erkekler bayılıyorlar ne de olsa. geberirler o bikinili ucuz pozlara, et görmeye.

kadında, estetikten önce bi kendine güvensizlik ve utangaçlık hakim iken şimdi götü kalkık şekilde poz vermeler filan.. kimsin kızım sen ya? robert pattinson tipi değilmiş filan.

allahın kırosu, önceki resimlerine bi bak tekrardan. sik görmüş yeni gelin gibi kameralara bakıyormuşsun, adam mı oldun lan? gözleri kısmalar filan.. sie!

görsel
unutulmayacak bir güzelliğe sahip hatun. kendisiyle ilgili bir anımı anlatayım sizlere. (sanki eski sevgilim ahaha)

transformers filmi izlenmiş, nautilus adlı alışveriş merkezinde yürünmektedir. filmin izlendiği arkadaşla, "abi ne hatundu, 100 milyar borcum olsun..." vs. geyikler yapılmaktadır. işte tam bu anda, nautilus'tan dışarı çıkılır ve aynı muhabbetleri yapan bir erkek grubuyla karşılaşılır. biraz ilerleyince, aynı muhabbetleri yapan bir erkek grubuyla daha karşılaşılır. işin ilginci olay giderek çığrından çıkmaktadır ki, kendisi hakkında duyduğum son yorum, "hiç düşünmem, kız arkadaşımı çöpe atarım onun için" oldu. çok acımasız oldu bu. böyle bir hatun işte.
şu popoya;

görsel

ve şu göğüslere;

görsel

sahip insan.

biliyorum zor olucak ama, dikkatli bakınca yüzü de fena gelmiyor.
son çekilmiş resmine bakıldığında, elmacık kemiklerine dolgu maddesi enjekte ettirdiği dikkatli gözlerden -ileri derece miyop olmama rağmen- kaçmayan kadın.

2003'ten 2010'a dek; gelişimi, serpilişi ve seks ilahesine dönüşü şu şekilde gerçekleşmiştir:

görsel

şimdi bakın dikkatlice. 2003 yılındaki hali en güzeli değil mi? gözlerinde bi masumluk var hala. estetiksiz hem de, doğal hali. oldukça güzel. yani, yolda görseniz dönüp tekrar tekrar bakarsınız. ben de bakarım. "o ne güzel hatun be. o ne gözler" derim. 2010'daki hali - allah aşkına- hiç 24 yaşında gibi duruyor mu?! resmen 40'lı yaşlarını hüküm süren bi kadın gibi görünüyor. ne yapmış o elmacık kemiklerine? neden yapmış? amaç ne ya?

güzeldi halbu ki. ne gerek vardı estetiğe? olmamış. çok yapay bi ifade katmış. gözümden düştün megan. çirkinleştiriyorsun kendini. daha fazla kurcalama yüzünü, oranı buranı. zaten doğal bi güzelliğin vardı, ne lüzumu var?

bir de kilo al azcık. kuru popolu kadın seni. miden kaburgalarına yapışmış gibi duruyor. etlen butlan biraz.

not: o resimleri ben bizzat kendim toparladım. çok boştayım şu sıralar.
kaç dövmesi olduğunu bilmiyormuş la bu.

-8 galiba emin değilim.

sanki 40-50 tane.. 8 lan bu.

-son zamanlarda saymıyorum.

son zamanlarda kafasına göre artıp azalıyor mu lan bunlar.
ben bir şey demiyorum.

niye agresif oldum lan ben şimdi.
güzelliğine bir şey denmez tamam ama bu soğukluk nedir ya? bide salak. suratından belli. endüstri varmış türkiye'de. gelmiş doritos reklamı çekiyor, vardığı kanıya bak. bir ülkeye geliyorsun, yaz google amcaya istanbul diye. neymiş ne değilmiş.*
ya ben bunu koca memeli, biraz daha yaşlı bir kadın olarak tanıyordum, zargana gibi bir şeymiş.
allah benim cezamı vermesin, meğer samantha fox'la karıştırıyormuşum *.
angelina jolie'ye benzemeye çalışmasıyla gözümde daha da değeri artmış afet-i devran. benzesin efenim bırakınız, her yer angelina jolie olsun. sanki kız yıldız tilbe'ye benzemeye çalışıyor.*
daha önce de belirtildiği gibi kendisi bir hayli taş olmakla beraber kaya olma yolunda ilerlemektedir. los angeles'ta yaşıyor. soyadı da yakışmış.

(bkz: fox)
(bkz: foxy)
görsel
di mi, bu hatun ''istanbulu kasaba sanıyordum'' demişti..

megan'cım, bizde seni ''eğitimli eşşek sanıyorduk, eğitimsiz eşşek çıktın''..