1. .
  sanal medyum.. internet sitesinde "allah'a ve kuluna hiç hata yapmadan iyi yönde her türlü; büyü, nazar ve rahatsızlıklara telefonla bile size biz bakıp cevap verir. dünya'nın neresinde olursanız olun, en geç 7 gün içinde kargo ile ulaşıp kesin çözüm bulur." şeklinde bir yazı, açık adres ve telefon numarasını yazarak polise davetiye çıkarmıştır..
  http://www.medyumismail.com/
  ... sciende
 2. .
  Büyü ve Büyü belirtileri,Bedensiz varlıklar ve Cinler Alemi, Musallat olan cinlerden korunma ve temizlenme işlemi,Eşini veya sevdiğini kaybeden yada evden kaçan kişilerin problemlerine çözüm, işlerini kaybeden, rızkını kaybedenlere çözüm, Cin musallatından 7 (yedi) günde kurtulma gibi başlıklar altında kendini net sahasında gösteren medyum ismail`in internet sitesidir.
  ilk girişte cümleler ve başlıkları okudukça oluşan tebessüm daha sonrasında yerini düşüncelere bırakıyor; benim bu güzel ülkemin güzel insanları bu gibi hurafe zemini üstüne inşa ettiği saçmalıklara neden inanır ki benim bu güzel ülkemin %99`u lafa gelince müslümandır ve müslümanlığın kutsal kitabı olan kuran i kerimde bu gibi hurafelere, inanışlara aldanan insanlara, yaptıranlara yaradan tarafından o kadar fazla haram olduğunu, yasak olduğunu hatta lanetlendiğini söylemesine rağmen nedir bu kadar insanı bu gerizekalıların eline düşüren?
  daha ince düşünüyor sonra bu siteye giriş yapan biraz olsun mantığını, bildiklerini ortaya dökebilen insan; nerde bu güzel yurdun, güzel insanlarını bu gibi durumlara düşmemesi için uyaracak olan diyanet işleri görevlileri? nerde cuma günü o kadar müslümanın camilerde olmasına rağmen bunlar hakkında uyarıda bulunmayan diyanet işleri ataması imamları ve en önemlisi; nerde bu devletin bunlar hakkında çıkan yasalarla yaptırım gerçekleşmesi için eline kelepçeyi takıp savcının önüne çıkaracak polisi, jandarması!
  nerdesin güzel ülkemin güzel insanlarının aklı, mantığı? nerdesin güzel ülkemin güzel insanlarının dini konularda eğitimine ve uyarılarında bulunacak diyanet işleri ve nerdesin güvenlik güçleri!
  hadi değiştirin bu düzeni. bu gerizekalı herifler birinin karısına, kızına cin çıkarıcam diye taciz etmeden, tecavüz etmeden yakalayın bu şarlatanları. verdiği belirsiz otlarla birileri zehirlenmeden kesin önlerini! alın teriyle bir işçinin 1 sene çalışarak köşeye koyduğu parasını kızının ruhsal hastalığı olmasına rağmen medet uman insanın parasını bu gibi şerefsizler gasp etmeden yetişin!
  artık birileri acı çekmeden, birileri yolunmadan önünde durun.
  2 ... alpiyestigin
 3. .
  insanların zaaflarından para kazanmaya çalışan adamın sitesidir. bazen insan öyle zor durumlara düşer ki, öyle hastalıklara yakalanır ki tıp çare bulamaz. ve insan kendi çareler aramaya başlar. cahil cühela kesimini geçin en okumuş en bilgili hatta üniversite profesörleri bile bu tür adamlardan medet umar hale gelir. (allah kimsenin başına vermesin) bunların insanlara yardımcı olamayacağı kesindir. fakat o durumdaki bir insan her yolu denedikten sonra parasını,pulunu düşünmez bu işin. sadece o illetten kurtulmak ister. müslüman, hristiyan, yahudi farketmez her dinde vardır bunlar. o noktada bu ölü sevicileri girer işin içine. o zaaftan yararlanmak ister, ondan para kazanmak ister. bu ibneleri yakalamaktan polis bıkmıştır artık. acilen yasama organı tarafından bunlara yeni cezalar düzenlenmeli ve bu işi tekrar yapmayacak kadar ağır cezalar verilmelidir. bunu halkı bilinçlendirerek yapmak çok zordur. o kişiye giden insanın zaten kaybedecek bişeyi yoktur, çok zor durumdadır ve ona vereceği para umrunda olmaz bu yüzden de insanların bunlara gitmesi engellenemez. ama o ibneler engellenebilir.
  edit :ben antalya emniyet müdürlüğüne şikayette bulundum.

  başka şikayet etmek isteyenler için :

  http://www.antalya.pol.tr...amp;id=177&Itemid=155
  2 ... nodesir
 4. .
  infosunda "Dünya'nın neresinde olursanız olun, en geç 7 gün içinde kargo ile ulaşıp kesin çözüm bulur." cümlesiyle bizi bizden alan koli medyum.
  ... antilopyawrusu