bugün

görsel
şu an ülke şartlarında medyum umut pak beyefendiyi tek geçerim. inşallah medyumum diye geçinenler bu adamdan az feyz alırlar dürüstlük öğrenirler.
Stephen king in the shining kitabı. Filmini çeken kubrick epey degistirmis ve bu king in hoşuna gitmemiş. Cok haklı epey farklı filminden. Kitabı çok daha iyi bence. Filmin kendisi de unutulmaz filmler arasında. Hele jack nicholsonın meshur kapı arasından baktığı yüzü cok meshur.
small ve large arasında bulunan falcı.
stephen king'in bir kitabı daha sonra filme uyarlanıp beyaz perdeye aktarılmıştır.
small ve large arasında olandır.
Gerçek bir medyumla kim tanışmak istemez ki?
Maji bilen gerçek bir medyumun öğrencisi olarak inisiye olup bu yolda ilerleyebilirsiniz ama her şeyi bu çağa kadar gizli tutmayı başarmışlar.
Bu gizemli tavır onları yıllar yılı sihirbaz ve umut taciri gibi karalamalara açık tutmuştur

Dedigim gibi, iyi bir medyumla tanışmak hayalim var.
Ona gelecegimi sormak gibi basit emeller içinde degilim, o anlatsın ben dinleyeyim.

Bilgi; Leonardo da vinci bir majisyendi(medyumdu) öğrencisi kendi eşcinsel sevgilisiydi.
Mevlana ve şems de böyledir.
memiş ve keto vardı, ne oldu onlar acaba?

bir insan adı "memiş" olan bir adama para verip ondan geleceği hakkında bilgi alacağını umacak kadar ne yaşamış olabilir ki acaba?

çok ilginç gerçekten. eski türkiye işde.
Medyum denilince akla olağanüstü mistik olaylarla ilgilenenler geliyor. evet maalesef Türkiye'de ''medyum'' lakaplı binlerce sahtekar var.
Ama bunu din üzerinden sömürü yapan kişiler için düşünüyorum. cincilikle uğraşan şeyh, imam ve tarikat büyüklerinden birisi gibi bence asıl bunlar şarlatan.
Bir kaç ay önce arkadaşımın memleketine 1 haftalığına Samsun'a gittik.
Arkadaşımın çok yakından sevdiği medyumluk işiyle uğraşanda bir arkadaşı varmış. Hatta bu adam samsunda çok bilinen ünlü birisi ismi Umut Pak.
Bir saat falan çay içme imkanımız oldu kendisiyle beni inandıran çok nadir medyum olmuştur ama bu adama kendimden daha çok inandım. Herşeyimi bildi çokta güzel konuşan birisiydi medyumlar hakkında ön yargılarımı gidermiş oldu resmen ben kendimden utandım.
web siteside burada belki merak edenler olur http://www.umutpak.com
Boş adamlar.
Bir çok özelliği olan insan ama ruhen kendini geliştirmiş insan çeşidi.
Medyuma düşcek kadar işsiz ve Zır cahil varsa sözlükte siktir olup gitsin rica edicem.
“iletişim yasağının” delinmesi suretiyle bazı bilgiler elde eden kişilere denir.

sahteleri olabilir fakat gerçekleri vardır.

siz yine de meleklerle iletişime geçtiğini söyleyenlere inanmayın zira onlar da aynı güruhla iletişime geçmekte fakat taşağa alınmaktadır.
salak insanları kandırıp parasını alan şarlatan mesleği.
Çocukluğunda gevezeliği yüzünden herkesi etrafından kaçıran ama büyüdüğünde bunu avantaja dönüştürüp şıp diye geleceğin hakkında aksiyon dolu ve sonu mutlu biten masallar yazan insan.

Ha bir de işlerin ters gidiyorsa kesin biri sana büyü yapmıştır. Yapmamışsa sende nazar vardır. Hayatında biri yoksa kısmetin kapalıdır. Bunlar olmazsa olmazlarıdır medyumların.
http://www.youtube.com/watch?v=szRnoSRYUYY
Böyle saçma şeylere inanmıyorum sizde oyle yapın.
tamamen palavra olan bir alan daha. ölüm ötesi yoktur, ruh da yoktur. ruhlardan haber alabilen birileri olsaydı herkes aynı haberi alır bu kadar din ortaya çıkmazdı. çünkü dinlerde vahiy olsun veya daha ilkel olsun bilgi almak ruhlarla iletişim kurmakla mümkündür. ( bu sonradan cin olur, şeytan olur, doğrudan tanrı olur falan filan)
yani demem o ki bu saçmalıklarla insanları uyutuyorlar.
ayrıca ben dinleri yazanların ağır şizofren veya bilinçli uyuşturucu kullandığını düşünenlerdenim. bunlar bir nevi transa geçmek için belli kimyasalar kullanıp gördüğü sanrıları gerçek sayan insanlardı.
zaten normal bir tane peygamber de yoktur, hepsinin mutlak suretle insanüstü bir gücü hemen hemen var.
medyum da aynı terane yani.
sonu şaşırtmalı filmlerden.
Türkiyedeki medyumların sayısı 1 elin beş parmağından yok denecek kadar azdır. Genelde rahmani ve şeytani olarak çalışanları vardır. Ben medyumlara inanan biriyim. Sizin ve karşı tarafın aklından geçenleri okuma yetenekleri vardır. Kısacası 3. boyut ile 4. boyut arasında bulunan ve köprü vazifesi gören ilim sahibi kişilerdir.
Cillian Murphy filmidir. Spoiler***
Medyumlara inanmayıp onların sahtekarlıklarını ortaya çıkarırken bizzat kendisi medyum çıkar.
Tüm Zamanların EN GiZEMLi MEDYUMU | Carlos Mirabelli

https://www.youtube.com/watch?v=2L1XPeSLGmg
Medyumlar arasında ön plana çıkan; medyum özelliklerini tüm yönleriyle taşıyan Medyum Taher size profesyonel bir medyum hizmeti sunmaktadır.
Medyumların medyumu aşk büyüsüyle, sevip de kavuşamadıklarınıza, platonik aşklarınıza ve ayrı olduğunuz eşinize/sevgilinize kavuşmanızı sağlıyor. Gideni geri getirme büyüsüyle güzel günlerinizi yeniden yaşamanıza yardımcı oluyor. Muska hizmetiyle sizleri kazadan, beladan ve her türlü musibetten koruyor.

http://www.medyum.nl
+90 536 672 7344
+90 212 705 5658
info@medyum.nl
Memiştir o.
Bilgisini sakınmayan, ilahi güçe bel bağlamış, ne fizik ne kimya ne kuantumdan anlayan kehanet fabrikaları.