bugün

Sevgi barış kardeşlik falan diye de bağırmışlar mı.

Hdp cici, kürtler pkklı değil diye böğürecek olanlar da vardır illa ki.
Son çırpınışlari serefsizlerin.
(bkz: Ama onlor soz çaliyööör)
milletvekilliği yerine eşkiyanın sözcülüğünü seçmişlerdir. onları bu hale getiren tatlı su sağcıları/solcuları kim varsa allah belalarını versindir.
Dokunulmazlık kaldırma işini fındık beyinleri ile siyaset için kullanan, Hala birbirine hodrimeydan, hodrimeydan diye bağıran karektersiz, korkak, yavşak siyasetçilerimizin basiretsizliğinden kaynaklanan durumdur.

Bu orospu çocukları daha fazla mecliste kalmamalı.
son konuştukları kelimelerdir.
hepsi birer katildir.
umulur ki, pkk ile olan akraba ve çevreleri tespit edilip, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığından en kısa sürede çıkarılmasıdır.
şehitlerimize olan vefa ancak bu şekilde gösterilebilir.
Kim eksiliyor ulan nasıl hainlersiniz siz. Oğlum müstehak size yemin ediyorum müstehak. Dünya ahiret hiçbirinize hakkımı helal etmiyorim ben bu ülkenin vatandaşı olarak. Allah dünyanızıda ahiretinizide başınıza yıksın ateşlerden çıkanayın inşallah.

Edit: birde meclise girmişler bu insanların vergisi ile maaş alıyorlar. Bunları destekleyenlerinde allah topyekün belasını versin. Size hakaret bile etmiyorum çünkü üstünüzde durmaz o kadar pisliksiniz.
o emanet oy veren kendini akıllı sanan şeref yoksunu, türküm diye geçinen reziller işte görün, görün de bir sorgulayın kendinizi. sırf akp gidecek, erdoğanı devireceğiz diye tuttuğunuz safa bir bakın.

şehitlerimizin kemikleri sızladı. o hainleri orada bağırtan, bağırmasını sağlayan, susturmayan herkesin allah belasını versin.

sonun çığlıkları bunlar, kaçacak delik arayın, mağaralarınızda inim inim inleyerek geberin inşallah, hain orospu evlatları.
orrospu çoçukluuğunun parti kurmuş halidir hdp bir mecliste yeri yoktur. bir an önce skrtilip gitmeliler .
Bıçağı ellerine alıp bizi sadece Türk olduğumuz için kesmeye başladıklarında uyanır uykumuzdan ve ne yapıyorsunuz lan siz deriz umarım.
Mecliste yerleri yoktur.
aslında hepsini toplayacaksın temiz olan kürtleri ayıklayacaksın bunları doğuya bir kapayacaksın. Yemek su ne varsa keseceksin. Sonra o çok sevdikleri ermeniler ruslar veya orada gözú olan amerika ve israil bir yumulacak bunlara bildiğin vahşet edecekler diri diri yakmazlarsa birşey bilmiyorum. Sonra böğurecekler tc yetiş tc diye. Sınırdan üstlerine kızgın yağ dökeceksin. Vallahi memleket rahatlar alın sıze doğu alın size kürdistan. Dış mihrakların baskısından da kurtuluruz.