bugün

düşük ihtimaldir.
maymuna gitti gelcem . Ara ara acaba mı dediğim durumdur.
Adnan oktar ve kediciklerinin ayrıca bunlara inanan beyinden yoksun insanlarn allamayacağıdır. Ayrıca evrimde insan maymundan değil ortak atadan gelir. Bi şeyi de ogrenin mk
*timoti nerdesin abi sen ya
-maymundayım be olm geliyorum patlama.
*
görsel
maymundan geldiysek japonya'daki maymunlar neden çekik gözlü değil ?

teşekkürler.
Abi maymun en son asama. olay baliklarla basliyor.
biz onlara aşağılık maymunlar olun dedik
bakara s - 65, ayet .

atalarımız maymundur diyenler haklı .işte onlar bunların çocukları . atasını bilen maymunlar .
maymun degil primat lan, ne gerzek adamlarsiniz hala cozemediniz sunu.
sıfırdır.şükürler olsun rabbul alemin.
Belki boyle bir ihtimal soz konusu degildir ama maymuna dogru gidebilme ihtimalimize daha fazla olanak veriyorum.
sende beyin olma ihtimali kadardır.
valla bakıyorum benim yok. ne popişim ne de tüy yapım aksini kanıtlar nitelikte değil. evrime hayır yaratıcıya evet.
ne salak salak başlıklar bunlar yaa.
hala gelememiş olma ihtimalinizin yanında neredeyse bir hiçtir.

ayrıca dünyadaki zibilyon tane canlının "sudan çıkmış bir organizmadan" evrilmesine inanan,

zeki (!) insanlara göre hiç de az değildir.
evrim kavramının, insanın maymundan geldiğini iddia ettiğini sanan cahili düşündürür sadece.

(bkz: ortak ata)
sıfırdır.
Allah her canlıyı kendi hücre yapısında yaratmıştır ve hücreleri çoğalarak aynı canlıyı meydana getirmiştir. Bütün canlıların tesadüfen meydana gelen bir hücreden evrimleşerek oluştuğu, maymundan geldiği iddiası, sadece ateizmi desteklemeye yöneliktir. Gerçekle hiç bir ilgisi yoktur.

Edit: Ateist yazarlar! Rahatsız olmuş.
(bkz: ipad kullanabilen goriller)
ihtimali sorgulayan için geliyor ;
sen hala maymun kalmışsın annem!
Darwin haksız... Çünkü * gözlem yapabileceği çok az insan var. bu da teorinin bilimsel değerini oldukça azaltıyor.
sonuca bakmalı aklı olan. insan değil misin şu an, ne fark edecek maymundan gelince, ağaç tepesinde mi ikamet etmeye başlayacasın?

Güzide beyinleri yormamalı gereksiz suallerle. Önemli olan nereden geldiğin değil, şu an bulunduğun yer ve o yerde yapabileceklerin.
aynı atadan geldik diyenle maymundan geldik diyen arasında fark olmadığını bize gösteren başlık.
maymuna gitme ihtimalinden düşük ihtimaldir.
gelme durumu kanıtlanamamıştır, muhtemelen kanıtlanamayacaktırda. ancak gidiş bizzat burada kanıtlanmaktadır.
haa sonra bunlar tekrar insan olmaya karar verirlerse yine kabul etmem maymundan geldik demelerini..
harun yahya'nın maymundan gelmeme olasıliğina bakar.çünkü o nerden gelmezse ben ordan gelirim.